Прості і смачні салати на кожен день. Покрокові рецепти салатів з фото

Кожен день ми снідаємо, обідаємо і вечеряємо. І кожен день придумуємо, чого б ще такого смачненького приготувати. Навіть самі досвідчені кулінари завжди задаються цим питанням. І абсолютно у всіх, хто має до приготування їжі безпосереднє відношення — рано чи пізно виникає це питання.

Саме тому кулінарні сайти завжди дуже популярні. Прагнення поліпшити свої кулінарні здібності властиві абсолютно кожній жінці, а часом і не тільки жінці. Багато чоловіки не тільки люблять готувати, але можуть дати фору нам, жінкам у цій справі. Ті, хто любить готувати, завжди готові до сприйняття якого-небудь нового цікавого рецепта. Ми не боїмося пробувати і експериментувати.

Завдяки цьому ми поступово відточуємо свою майстерність. З кожним роком готуємо все краще і краще. Дивувати своїми кулінарними здібностями в свята, тоді, коли вдома гості. І звичайно ж балуємо своїх близьких людей, кожен день намагаючись приготувати що-небудь просте, але разом з тим дуже смачне.

Сьогодні я хочу запропонувати Вам два варіанти простого і легкого салату. Раніше ми робили його ранньою весною і влітку, коли на ринку з’являлося багато свіжої зелені. Але зараз зі свіжою зеленню немає проблем протягом усього року, тому і готувати його можна в будь-який час.

Перший салат ми завжди готували, коли жили в Узбекистані. Загалом-то, хоча вже давно там не живемо, але так і продовжуємо його робити, змінили лише один інгредієнт. Зараз ми робимо такий салат з бринзою, а раніше в якості заправки використовували чакку або сюзьму, що в принципі одне і те ж у різних місцях її просто називають по-різному.

Самі ми чакку не робили, купували готовими. Вона продавалася там на будь-якому ринку. Хоча зробити її досить просто. Після рецепту салату, я розповім, як зробити чакку. Адже використовувати її можна не тільки в якості заправки, але можна їсти чакку-сузьму і в якості закуски, особливо гарна така закуска спекотним літнім днем.

salat_iz_zeleni_vesenniy

А поки повернемося до салату. Називаю я такий салат «Весняний», тому що як я вже говорила, починали готувати його ми саме ранньою весною.