Салат “Мишки в сирі” — рецепт з ананасами і куркою

Цей листковий салат став популярним насамперед через свого незвичайного оформлення. Страва являє собою головку сиру з відрізаним трикутником, а навколо неї і зверху розташувалися «миші». Виглядає дуже образно і картинку ні з чим не переплутаєш.

Склад страви також хороший. Його основу складають куряче філе і ананаси, хоч свіжі, хоч консервовані. Але є варіанти, в яких замість них використовується виноград. Цей варіант дуже гарний, і не можна навіть виділити якийсь один з них. У кожного знайдуться свої шанувальники і любителі.

Хоча, не всі люблять в салаті фрукти. І я знаю про це не з чуток. У мене на каналі є відео даного рецепту, і в коментарях запитують, чим можна замінити фрукти? Думаю, що можна! Напишу про це вже в самому рецепті.

І ще, мені дуже подобається робити цей салат з обсмаженими грибами. Це тріо – курка, гриби і ананас дають просто неймовірний смак! Все збалансовано і тому в смаку нічого не виділяється і разом з тим – всього вистачає. А це дуже важливо в стравах цієї категорії.