Салати Мімоза на Новий 2020 Рік — 7 смачних рецептів

Всім привіт! Зовсім скоро знову будемо святкувати Новий Рік. Ми зануримося у приємну святкову суєту і з’явиться одвічне питання «Що приготувати?» Кожен рік з’являється все більше і більше цікавих і смачних салатів, але все ж хтось не хоче зраджувати своїй звичці і готує їх за старими перевіреними рецептами, але з зимовим оформленням.

Серед них, улюблена мільйонами людей «Мімоза». І хоча її частіше готують навесні, але тим не менш і в зимові свята їй ради. Нещодавно ми готували з вами її за рецептами з рибними консервами. Але взагалі варіантів приготування цього улюбленого страви дуже багато. Хазяєчки придумали і освоїли безліч інших способів, і не тільки з консервами.

І до свята такі варіанти буваю дуже переважні, тому що мають декілька новий смак. Сьогодні я пропоную розглянути, а ще краще приготувати теж класичні, але з невеликою «родзинкою» варіанти, які можуть вам сподобатися.

Тим більше, що напередодні свята особливо цінується можливість вибору. Кожен готовий розглянути якусь свіжу ідею, можливо відмінну від минулого року.

Так що давайте продовжимо знайомиться з новими варіаціями цього обалденного страви, щоб радувати та дивувати наших близьких. А так же самим отримувати задоволення від різноманітності страв.