Салат “Зимовий” — класичні рецепти приготування салату

На святковому столі завжди багато різних страв і основну масу з них займають салати. Адже це прості у своєму приготуванні закуски, які містять у складі майже всі продукти, присутні на столі.

Наприклад, Олів’є – це ж і картоплю, і м’ясна складова, і бобові, загалом повноцінне блюдо. І раз вже мова зайшла про Олів’є, то хочу сьогодні поговорити про це ж блюді, тільки під назвою «Зимовий».

Перше питання, яке може виникнути: «А в чому ж відмінність?». Та насправді ні в чому, хоча кожен може відповісти по-різному на це питання.

Найпопулярніший відповідь, це те що Зимовий готуватися тільки в цей період часу, а його брат всесезонний. Іншими словами, закуска складається з тих продуктів, які можна дістати в холодну пору року, тому й має таку назву. Як воно насправді точно сказати не можу, але мені здається, що в Радянському Союзі слово «Олів’є» більшість людей не знало, відповідно називали салат по-іншому.

Сьогодні добірка не буде складатися з великої кількості рецептів, т. к. варіантів приготування не дуже то й багато. Проте спробую максимально детально пояснити принцип приготування. Продукти знадобляться найдоступніші, які можна придбати в найближчому магазині, тому вирушаємо за покупками і починаємо готувати.