Салат Мімоза з рибними консервами — класичні покрокові рецепти

Всім привіт! Сонце на блюді у нас на столі – ось таке тепле враження від цього салату. По-моєму, кожен з нас, і далеко не один раз, їв знамениту «Мімозу».

Я пам’ятаю його ще з дитинства, це був один з обов’язкових атрибутів святкового столу багатьох сімей. Так і сьогодні ми готуємо його досить часто, і не тільки по святах.

Дане блюдо було супер популярним на неосяжних просторах СРСР. Це пояснювалося тим, що в ті часи особливої різноманітності в продуктових магазинах не було, та й не все і не завжди можна було дістати.

А ось консерви і яйця були завжди в доступності. І наші вигадливі хазяєчки придумали ось такий простий варіант смачного частування.

Поверхня «Мімози» покривалася подрібненим жовтком, що було порівняно з однойменною квіткою. Всім відомо, що він розквітає ранньою весною і часто є подарунком до восьмого березня.

Власне звідси і склалося назва страви. Теплий колір цього листкового частування асоціювався з квітами, навесні, сонечком, святом. До того ж був смачним і швидко завоював серця наших громадян.

Нічого не змінилося і сьогодні, він такий же весняний, смачний і популярний. Хіба, що тільки варіантів складу салату стало превелика безліч. І ось деякими з таких варіантів я і хочу з Вами поділитися.

Також цікаве:  Салати з кальмарами на новий рік: що готувати нове і цікаве