Салати з креветками — 12 простих і смачних рецептів на Новий Рік 2020

Новий Рік вже зовсім близько. Але вже зараз багато хто замислюється на тему того, що будуть ставити на святковий стіл. І звичайно ж салати серед святкових страв займають чи не перше місце. Адже кожному хочеться, щоб їх стіл був самим красивим і смачним.

Як правило, Новий Рік зустрічають у колі сім’ї та друзів. А це завжди самі близькі люди. І неодмінно хочеться порадувати їх чим-небудь новим, оригінальним. Тим, що може їм сподобатися, або тим, що вони найбільше люблять. Тому салатів завжди готують кілька.

Улюблений «Олів’є» та «Оселедець під шубою» звичайно ж завсідники. Їх люблять, і багато хто просто не мислять новорічний стіл без їх присутності. Ми сперечатися не будемо, і рецепти вже приготували. Треба, так треба…

Але я пропоную сьогодні розглянути саме рецепти простих салатів. Адже для святкового столу треба багато різних страв. Та потрібно, щоб на приготування кожного з них вистачило часу. Тому залишимо більш складні варіанти для подальших статей. А сьогодні будемо розглядати смачні прості варіанти.

Приготувати за ним смачне і красиве блюдо можна всього за 15-20 хвилин.