Салат Кучугури — покрокові рецепти для святкового столу

Як Ви напевно вже здогадалися, сьогодні мова піде про «зимових» салатах. Вони виглядають дуже незвично. Легкі й повітряні, як перший сніг, такі варіанти прикрасять будь-який святковий стіл. Тим більше, що в зимовий період нас чекає багато свят, в тому числі і самий головний – Новий Рік!

Ми вже приготували багато різних смачних варіантів до цього дня. Але хотілося б більш детально зупинитися на одному з них – це «Кучугури». Він давно завоював постійне місце на багатьох святкових столах. І для цього є пояснення.

Прості і доступні продукти – це велика перевага цих страв. Крім того всі інгредієнти дуже добре поєднуються між собою. А, отже, на нашому столі буде дуже смачне блюдо!

Частування можна робити в звичайній глибокої чаші, але краще всього підійдуть плоскі тарілки великого діаметру. Вони найкраще передадуть головну ідею цих рецептів.

Салат Замети для новорічного столу

У нашій добірці Ви побачите різні варіанти приготування даної групи салатів. У них загальна назва, але різне наповнення. Кожен по своєму особливий, але всі мають чудовий смак. Дивуйте своїх близьких і гостей!