Салат “Гніздо Глухаря” – покроковий рецепт з фото

Останнім часом салат «Гніздо глухаря» став досить популярним, і його частенько можна зустріти сидячи в гостях, за накритим столом. І це зовсім не випадково. Салат виходить по-справжньому святковим — він дуже красивий, оригінальний у виконанні та надзвичайно смачний!

Такий салат прикрасить стіл на свято будь-якого статусу, будь то день народження, будь-яке торжество, або Новий Рік! І якщо Ви ще ніколи його не готували, то повірте мені на слово, він не залишить нікого байдужим. Тільки побачивши його на столі, гості відразу ж починають захоплюватися ним. А вже спробувавши, починають розглядати більш уважно, що ж там у складі. І неодмінно просять поділитися рецептом.

Так як не за горами наше улюблене свято — Новий Рік, всі будуть шукати цікаві рецепти, щоб здивувати і порадувати гостей. Так ось цим салатом, Ви точно здивуєте і порадуєте всіх присутніх.

salat-gnezdo-gluxarya

У класичному виконанні салат готується з курячого філе з додаванням шинки. Але нині гряде Рік Вогняного Півня, і якось негоже подавати на стіл куряче м’ясо. Не рівна година Півень образитися, а цього допустити ніяк не можна! Тому ми робити салат з м’ясом.