Салат Оселедець під шубою — 11 класичних рецептів з описом послідовності шарів

Якщо запитати будь-якої людини, який салат обов’язково повинен стояти на Новорічному столі, то в числі перших назвуть «Оселедець під шубою». І нехай пригощають ним з року в рік, нехай він трохи набрид, нехай його тіснять конкуренти – цікаві з’являються новинки, але все одно, якщо наш народ що покохав, то це часто може бути любов’ю на все життя.

До того ж і сам спосіб приготування, за яким його завжди готували, не стоїть на місці. Кожна господиня з року в рік прагне поліпшити улюблене блюдо, роблячи його все красивіше і вправнішим.

І в меню з’являються вже і рулети з однойменною назвою, красиві «торти», залиті в желатині, задаються тематичні картинки, на їх основі створюються оригінальні образи. Інгредієнти розкладаються як в глибокі чаші, так і на плоскі тарілки. Їх форму обмежують роз’ємні форми, кулінарні кільця, креманки, келихи і тарталетки.

А крім бурякової, у оселедця вже з’явилася і нова одяг у вигляді лисячій і зеленої шубки. А де-то вона навіть встигла повністю поміняти свій імідж, і змінила склад компонентів. Уявляєте до чого доводить народна любов?! І адже всі ці зміни тільки на користь. З кожним придуманим знову рецептом ми отримуємо не тільки нове оформлення, але і такий же смак!

І завдання сьогоднішньої статті, як раз розповісти про безліч різноманітних форм і втілень нашого найулюбленішого новорічного (і не тільки) страви під назвою «Оселедець під шубою»!