Салат “Малахітовий браслет” — класичний рецепт приготування з ківі

Це один з салатів, смак якого досить незвичайний. Адже в його складі крім курячого філе використовується відразу три фруктових компонента – це ківі, яблуко і гранат. Крім усього іншого тут також присутній ще і моркву. Тому страва має кисло-солодкий смак. І це завжди викликає подив у тих, хто пробує його в перший раз. Начебто виглядає, як звичайний, але новий смак, приємний, ні з чим незрівняний.

І це змушує повертатися до цього рецепту знову і знову. Ми, в нашій родині, готуємо його на різні свята – це і Новий Рік, і день народження, 8 березня і 23 лютого. Він доводиться до столу і взимку, і влітку. Ще один безперечний плюс цієї страви в тому, що приготувати його дуже і дуже просто. І навіть найпростіше прикраса робить його неймовірно красивим. Адже його форма нагадує браслет.

Звідси і назва, хоча їх навіть не одне, а три. Є «малахітовий» і «смарагдовий» браслет, а от якщо в серединці не робити отвір, то його називають «Смарагд». Якщо чесно, то у цього салату все чудово, і зовнішній вигляд, і на смак, і дивовижне поєднання компонентів і навіть назву.

Ну що, друзі, будемо готувати?! Сподіваюся, що ви вже загорілися бажанням!