Салат Білий щур — рецепт новорічного салату для 2020 року

Давно вже стало традицією готувати на стіл салати у вигляді тварини, яка є символом того, чи іншого року. В минулому році це була Свиня. І у мене на блозі є ціла підбірка страв пов’язаних з цим символом. А в цьому році до нас поспішає розумна, акуратна і товариська біла щур або миша. Поспішає, поспішає принести в наші оселі добро, затишок та добробут.

А щоб вона не пробігла випадково повз нашого житла, будьмо гостинними. Коли зберемося складати меню для святкового столу, не забудемо і про неї. Я пропоную приготувати салат з її зображенням. Він точно прикрасить новорічний стіл, буде актуальним, неймовірно красивим і смачним.

Я вже кілька років готую подібні страви, і при подачі вони завжди викликають незмінний захват і серед дорослих, і серед дітей. В цьому році я підготувалася заздалегідь, і у мене вже є стаття, де страв з милою хвостатої зверюшкой більше, ніж зазвичай. Але один з них стоїть осібно. А все тому, що він має вигляд справжньої щури, або миші. Розмір звичайно не збігається, а от зовнішній вигляд цілком пізнаваний.

Тому сьогодні зупинимося на цьому рецепті більш докладно.