Салат Олів’є з м’ясом — дуже смачний класичний рецепт

Здавалося б, такий відомий салат, як Олів’є, а у кожної господині він завжди має різний смак. Склад компонентів у всіх практично однаковий спосіб нарізки один і той же. Так чому ж, в одних він виходить таким, що їси, і зупинитися не можеш. А в інших спробуєш чуйний, так і залишиш всю порцію лежати на тарілці.

Значить все-таки є різниця?! Скажу вам, що звичайно ж, є. Адже способів приготування улюбленої страви досить багато – і з ковбасою, і з куркою, і з м’ясом, з яблуком замість картоплі, зі сметаною замість майонезу… Зимовий, столичний, класичний…

Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм рецептом, за яким готую це улюблене всіма страву багато років. Всі хто пробує, кажуть, що смачно. І не тільки говорять, але й активно їдять. На тарілках нічого не залишається – це означає, що подобається. Спробуйте і ви приготувати його в такому виконанні.

Крім способу приготування поділюся ще й маленькими сюрприз, які зроблять блюдо таким, що його захочеться готувати знову і знову. Готувати будемо сьогодні з м’ясом і двома видами огірка – свіжим і солоним. На мій погляд м’ясо відмінно дружить з маринованими огірочками, а свіжий дає неповторний аромат і свіжість. Це до речі, вже почалися секрети…

Ну що ж, давайте почнемо готувати, такий знаменитий, та такий бажаний Олів’є, який раді бачити хоч взимку, хоч влітку. На дні народження, на урочистостях, корпоративах, на Новий Рік, на 8 березня і 23 лютого. Тобто інакше кажучи – на всі випадки життя.