Салат “Соняшник” з чіпсами. Класичний покроковий рецепт з фото

Салати з куркою і грибами дуже часто готуються до святкового столу. Виходять вони смачними і апетитними. Їх люблять за ніжний смак, за доступність продуктів і легкість приготування.

Останнім часом багато пишуть про корисну і здорову їжу, і тому куряче м’ясо як не можна краще відповідає вимогам про правильному харчуванні, особливо якщо ми використовуємо в салаті курячу грудку. Вона володіє низькою калорійністю і нейтральним смаком. З-за чого чудово поєднується з багатьма продуктами. До того ж ціна його цілком доступна. Тому господині все частіше віддають їй перевагу.

Сьогодні мова піде про дуже смачний, красивий і оригінальний салат «Соняшник». Такий салат буде прикрасою будь-якого святкового столу. Попереду Новий Рік, і всі будуть шукати на просторах інтернету оригінальні і смачні салати. Такий салат цілком може прикрасити новорічний стіл, незважаючи на літній назву. Своїм яскравим виглядом він буде нагадувати нам про те, що зима не вічна, і що скоро неодмінно прийде весна, а за нею літо. І соняшники знову розкриють свої пелюстки назустріч сонячному світлу.

salat-podsolnux-s-chipsami

Днями я приготувала салат «Соняшник» за класичним рецептом, до приходу гостей. Вийшов він дуже красивим. Поки гості збиралися, про салат, що стоїть на столі було сказано багато добрих слів. Коли всі зібралися, сіли за стіл, вабливий вигляд салату мабуть справив своє враження. Через 15-20 хвилин від нього на тарілці нічого не залишилося, хоча вийшов він не маленьким. А адже крім нього на столі стояли ще й інші закуски.

І так в принципі трапляється практично завжди. Починають «їсти» його вже очі! І вже не зупиняються, поки не з’їдять весь, і вже не тільки очима.