Салат Гранатовий браслет — дуже смачні класичні рецепти

Мені було 10… І нашу родину запросили на день народження тітки. Було багато гостей, святкова атмосфера… Стіл ломився від смачних страв… На столі стояли і традиційний олів’є, і цезар, і інші смачні закуски. Але мені, крім величезного торта, запам’ятався один салат – круглий з отвором посередині, покритий соковитими зернами граната. Він теж виглядав, як торт. Напевно, ви здогадалися про якій страві йде мова? Так, це Гранатовий браслет.

Дуже яскравий, смачний, і його ні з чим не переплутаєш. Тоді ми ласували класичним варіантом страви: королевою складу була ніжна м’якоть курки, приправлена такими рідними інгредієнтами, як яйце, соковита буряк варена морквина. Гранат ж замикав набір смаку, і робив салат просто зоряним за рахунок своєї незвичайної кислинки і свіжості!

А ще пам’ятаю свій ювілей. На святі виблискував своїм рубіновим кольором салатик з соковитою яловичини і пряного чорносливу. Це був успіх! Крім оригінальної подачі страви, його смак надовго запам’ятався гостям.

Це блискуче, як рубін, ласощі взагалі має багато способів приготування: з пряною копченої курки і волоського горіха, ароматною птиці гриль і маринованих печериць. А ще, для різноманітності, закуску можна приготувати без буряка з ніжною свининою. Часу заощадите безліч. І, звичайно, будь-яка готування має ряд хитрощів.

Все дізнаєтеся про красивий і оригінальний салат. І, звичайно, распробуете. Буде смачно. Обіцяю.