Рецепт домашніх тюфтельок з курячого фаршу з підливою

Інколи приходиш додому з роботи, і не знаєш, що б такого приготувати. Хочеться зробити це швидко, але щоб і вечеря від цього не постраждав. І звичайно ж треба приготувати так, щоб було ще й смачно! І тоді не допомога, в який вже раз, приходить куряче м’ясо. Наша паличка — виручалочка! Скільки разів воно вже виручала нас. Виручить і сьогодні!

А ми приготуємо сьогодні домашні тефтелі з курячого фаршу. Готувати ми їх будемо в духовці. По часу це практично те ж саме, що і в сковороді, але я думаю, що приготувати їх в духовці буде корисніше. Куряче м’ясо саме по собі суховатое, тому готувати тефтелі ми будемо з підливою. І я пропоную зробити дуже смачну підливку з вершків.

tefteli

Вершки жирні, вони додадуть тефтелі необхідну поживність. Додамо також сир, він збереже сік у фарші, завдяки скоринці, якої він покриє всі тефтелі. Якщо для кого-то вершки все ж жирноваты, то можна цілком замінити їх молоком будь-якої жирності. На смакових якостях це ніяк не позначиться, а готову страву вийде менш калорійним. Підійде також і сметана. Її також можна взяти будь-якої жирності.

Ну, а щоб не витрачати зайвий час на приготування гарніру, то «вб’ємо відразу двох зайців». Приготуємо відразу і гарнір, і тефтелі в одному посуді.

В проміжку у нас буде трохи часу, щоб нарізати салат. Зробимо ми його зі свіжих овочів і шпинату.

Ну, не будемо витрачати час на розмови, приступимо до приготування.