Салат Великодній храм — смачний салат на Великдень

День Пасхи є самим світлим і улюбленим християнським святом. Він наповнений людським теплом, добром і радістю. В цей день люди ходять один до одного в гості, вітають своїх рідних і друзів, пригощають різними смаколиками. Розповідають світові, що «Христос Воскрес», тричі цілуються і обіймаються.

Всі ми печемо для цього знаменного дня паски, заварюємо сирні паски і фарбуємо яйця. Але святкового обіду і вечері також ніхто не скасовував. Тому і готуємо в цей день різні смачні наїдки, в тому числі і салати. І якщо раніше це були прості весняні страви або закуски, то зараз стали готувати шикарні тематичні салати.

Вони можуть постати перед нами у вигляді яйця, вінка, паски, або гнізда. Або ж у вигляді величного храму чи собору. Кожна господиня представляє для своїх гостей своє бачення цієї значущої події, пропонуючи гостям покуштувати не тільки смачне блюдо, але і побачити красу, створену своїми руками.

Раніше я ніколи не готувала до цього дня якісь спеціальні страви, крім випічки і яєць. Але тут задумалася: » А чому б і ні?» Адже так красиво виходить. І вирішила випробувати себе в ролі художника. Як у мене це вийшло судити Вам.

Сьогодні я хочу запропонувати Вашій увазі не тільки написаний рецепт, але і зняте відео.