Шашлик зі свинини в духовці — рецепти в домашніх умовах

Багато люблять запікати свинину на мангалі, але хто-то краще готувати її в духовці. Воно і зрозуміло – рівномірно пропеченная м’якоть залишається досить соковитою і максимально насичене ароматами спецій. Якщо до того ж включити режим конвекції або гриля, то апетитні шматочки зовні просмажаться і злегка підсохнуть нітрохи не гірше, ніж на мангалі.

Дуже рекомендую самостійно запекти в духовці шматочки поросятины в рукаві. Ви отримаєте дієтичне блюдо, максимально близьке за смаком до справжнього шашлику, але без підгорілих ділянок м’якоті! При цьому ви не використовуєте ні крапельки олії або жиру, а деко, так і стінки печі, залишаться чистими.

До речі, ви коли-небудь пробували домашній шашлик, який приготовлений у банку? Досить оригінально, але дуже смачно — скажу я вам! Причому нанизані на шпажки м’ясні кубики в готовому вигляді зовні практично не відрізнити від тих, що готують на вугіллі. Сік зазвичай запечатується всередині кожного шматочка. Навіть якщо він і вибігає, збирається на дні скляної ємності, і його можна буде використовувати в якості поливання перед подачею або ж у вигляді одного з інгредієнтів соусу.

Також можна посмажити м’ясо на шпажках і навіть на решітці усередині духової шафи. Найголовніше, це дотримати кілька нехитрих правил:

  • правильно вибрати м’ясо – воно повинно містити тонкі прошарки жиру, тому в ідеалі варто брати ошеину, корейку або лопаткову частину;
  • якісно замаринувати підготовлену м’якоть;
  • не забувати перевертати нанизану на шампури або вільно лежить нарізку під час готування.

Все точно так само, як на природі, тільки в умовах домашньої обстановки – просто ідеально в негоду!