Печінка по-строгановськи — 6 класичних рецептів

Якось так повелося, що для других страв хазяєчки в основному використовують м’ясо. А адже і субпродукти теж можна приготувати так, що пальчики оближеш! І якщо раніше в основному їх тільки варили або смажили, то зараз можна знайти дуже багато цікавих і різноманітних рецептурних варіацій.

Особливо мені подобається тушкована печінка по-строгановськи. Вона виходить настільки ніжно-м’яка, що просто тане у роті. Та й сметанна підлива така смачна, що ви не помітите, як пів буханки хліба з’їсте з великим задоволенням, вмочуючи шматочки в апетитну рідина.

В принципі, рецепт цієї смакоти мало чим відрізняється від того, який придумав кухар графа Строганова. Тільки замість яловичини береться саме печінка. Однак результат виходить навіть більш вишуканим за своїми смаковими і ароматичними характеристиками.

Основний секрет чудового страви полягає в тому, що перед готуванням субпродукт обов’язково треба вимочити в молоці. Ця маленька хитрість дозволить прибрати легку гірчинку і специфічний запах, а також надати ніжності продукту.