Ліниві голубці з капустою і фаршем — рецепти приготування

Кожні вихідні я радую свою сім’ю особливою стравою, яке прикрашає зимові дні… За вікном вітер і холоднеча. І кожному будинку потрібен затишок і смачні аромати з кухні, насичують шлунки соком. Тому, я вирішила побалувати домочадців ледачими голубцями з соковитим пуховим мяско і м’якою хрусткою, трохи кисленькой капустою.

Буде смакота. Від передчуття страви і апетитного запаху так і потягне пригорнутися до столу. Та й возитися з приготуванням довго не доведеться… Не дарма це страва прозвали «ледачим».

А буває і так, що улюблене блюдо у вигляді традиційних виробів, приїлося, але ви не можете від нього відмовитися. Як же бути? Як освіжити відносини, наприклад, з тим же самим улюбленим ласощами? Замучиться, загортаючи начинку в капустяний лист, щоб хоч якось урізноманітнити страву? Все набагато простіше… Приготуємо капусту з м’ясом по-новому і подамо так, що близькі поразятся вашої винахідливості.

Наприклад, приготуємо в духовій шафі з підливою або в томатно-сметанному соусі. Можна як у дитинстві і взагалі доповнити м’ясо пекінською капустою. І, звичайно ж, є спосіб приготувати ласощі в улюбленій, зручною мультиварці.

Так що, не втрачаємо час. Запасаємося потрібними продуктами, накидаємо на себе фартухи. І вперед, творити для наших розпещених шлунків із звичних страв щось нове і до неподобства смачне!