Холодець з свинячих ніжок — смачні рецепти домашнього приготування

Холодець можна вільно назвати традиційною стравою новорічного столу. Тому що багато його готують саме на це свято. Ну принаймні у мене таке уявлення про цю страву.

Його називають також холодець або холодець, і хоч готуються всі вони за однаковим принципом, все ж таки це трохи різні поняття. Наприклад, холодець готується виключно з яловичини, а в холодці, як наприклад з мови, використовуються желюючі речовини. Але сьогодні не про це, мова піде про смачний страву зі свинячих ніжок.

Готується холодець досить просто, єдина складність – це час очікування, коли все буде готово. Тому варто відразу запастися терпінням. Плюс до всього страву не можна назвати витратним, адже свинячі ніжки коштують дуже дешево.

В якості м’ясної складової можна використовувати різне м’ясо і по кожному з варіантів ми сьогодні розглянемо. В запасі рецепт з куркою, свининою, яловичиною, загалом з усіма основними видами м’яса. Все розписано дуже докладно, тому з приготуванням впорається навіть сама молода господиня. Починаємо!