Мясні зрази — 6 кращих рецептів з дуже смачними начинками

Пам’ятаєте, як в дитинстві у шкільних їдальнях ми весь час чекали, коли нам на обід подадуть не просто м’ясні колобки, а дуже цікаві і смачні котлети з сюрпризом? Разламываешь таку виделкою, а всередині у неї соковита начинка з картоплі, сиру або навіть цілого яйця!

Довгі роки і навіть не замислювалася про те, як саме їх готують. А кілька років тому під час відпочинку в санаторії подали дві величезні «тефтелины». Тільки вони мені здалася якимись дивними – зовсім без рису. Спочатку подумала, що це так котлети по-київськи швидко і не зовсім акуратно наляпав недбайливий кухар.

А коли розрізала одну таку м’ясну «помпушку» – аж спогади нахлинули! Це були справжні зрази з дитинства! Повернувшись додому, обдзвонила всіх своїх тіточок у пошуках рецепта. У кожної з них був свій улюблений, тому я вирішила перевірити всі рекомендовані ними склади, щоб визначити для себе найкращий варіант рецептури.

Однак вони всі по-своєму виявилися дуже смачними. Тому я вирішила поділитися з вами чудовими варіаціями рецептів з різними начинками.