Відбивні зі свинини на сковороді: як приготувати мякі і соковиті відбивні

Свиняча відбивна – це завжди смачне блюдо, яке із задоволенням їдять з будь-яким гарніром. Їдці люблять їх їсти, а кухарі готувати, тому що в основному готуються вони дуже і дуже просто. Важливо лише знати деякі секрети, завдяки яким можна отримати дуже смачне і соковите м’ясо, що так цінується в готовому блюді.

Їх можна готувати з свіжого м’яса, а можна заздалегідь відбити цілий нарізаний шматок, підсмажити скільки треба, а решту заморозити. Завдяки тому, що пластини м’якоті виходять досить тонкими, їх завжди можна швидко розморозити і тут же підсмажити. Дуже зручно, коли немає часу на тривале стояння біля плити.

Є кілька способів приготування цієї страви, і в основному в кожному з них м’якоть відбивається, за винятком випадку, коли смажимо стейки на кістки. Потім м’ясо маринуємо, даємо трохи вистоятися і смажимо на сковороді, а інший раз і на сковороді і в духовці.

Свинячі відбивні клярі з овочами

Способи обсмажування такі: смажиться м’ясо на олії, або без масла на сковороді гриль; використовується кляр; м’ясо його панірують у борошні, льєзоні і сухарях, або ж просто в борошні та яйці; стейк обсмажується як правило або в маслі, або на сковороді гриль. Дуже смачно доповнити таку обжарку часником і травами. . Всі способи хороші, можна виділити найбільш кращий з них.

Сьогодні будемо пробувати всі з них. А Ви вибирайте найбільш вподобаний.