Тушкована капуста. Покрокові рецепти приготування смачної тушкованої капусти

Тушкована капуста — прекрасний гарнір до будь-якої м’ясної або рибної страви. Але можна приготувати дуже смачну тушковану капусту і як самостійне блюдо. Таку капусту дуже добре готувати при дієтах, розвантажувальних днях. Якщо її не переварювати, то в тушкованої капусти зберігаються і вітаміни та інші корисні речовини.

Як самостійне блюдо, смачна тушкована капуста, улюблена і вегетаріанцями. Багато овочів, приємний збалансований смак, мінімум жирів. Мій син вже кілька років не їсть м’яса. І часом буває голову зламаєш, що йому приготувати. І тоді тушкована капуста завжди приходить на допомогу. Адже приготувати її можна по-різному, абсолютно різними способами. І смак тушкованої капусти від цього буде різний.

Але завжди тушкована капуста буде смачним, ароматним і корисним стравою. Як би Ви її не приготували! Буде це тушкована капуста з м’ясом або з куркою, чи з картоплею або іншими овочами, вона завжди буде незамінна на нашому повсякденному столі.

Зазвичай я готую тушковану капусту з тих овочів, які у мене є в холодильнику. Раніше завжди гасила капусту тільки з м’ясом або куркою. Але коли син став вегетаріанцем, стала готувати тушковану капусту, як окрему страву, як гарнір. Завдяки цьому стала експериментувати з різними овочами. Поступово стали складатися улюблені варіанти приготування тушкованої капусти.

У сьогоднішній замітці я постараюся дати різні рецепти приготування тушкованої капусти. Але найголовніше розповім про основний базі приготування. Це як якийсь фундамент, на який ви згодом зможете опиратися, і вводити в рецепт будь-які інгредієнти, які люблять у Вашій родині. Або навпаки, виключати ті продукти, які Ви не хочете використовувати.

Kapusta-svezhaya-tushonaya