Вирощування розсади баклажанів з насіння в домашніх умовах

Сьогодні ми розглянемо таку тему, як посадка баклажан для свого саду–городу. На півдні цей овоч садили завжди, а ось на півночі і в центральній частині країни стали культивувати його тільки останнім часом. І це завдяки тому, що у багатьох з’явилися теплиці з полікарбонату. Вирощували цю культуру звичайно і в плівкових парниках, але про такі врожаї, як отримують зараз у ті часи доводилося тільки мріяти.

Цей овоч також, як і томати відноситься до роду пасльонових, і по суті є ягодою. Але це лише у ботанічному розумінні. Ми ж вважаємо його овочем, і тому готуємо з нього дуже смачні другі страви, в яких часто використовуємо і інші овочі. Хоча особисто у мене були спроби зварити з нього і варення.

Як би там його не називали, садівники — городники у всіх регіонах країни хочуть мати цей однорічний чагарник на своїй ділянці. Тому незважаючи на тривалий термін його вирощування, теплолюбивость і «примхливість», його сіють на розсаду в ранні терміни і з успіхом отримують досить хороші врожаї.

І сьогодні я розповім Вам, як посадити насіння баклажанів, отримати сходи і довести рослини до стану, коли його пора висаджувати в грунт. Щоб при цьому рослина було міцним, сильним, здоровим і готовим до плодоношення.