Збірна м’ясна солянка — 7 класичних рецептів приготування

Солянка – дуже відоме блюдо, і багато люблять її асоціювати з похмільним супом, т. к. після застілля залишається багато продуктів, які треба терміново використовувати. Так і в «важкий» ранок завжди хочеться чогось гаряченького і солоного. Багато звикли, що до складу супу входять виключно м’ясна продукція, проте поспішаю розвіяти таку думку і хочу розповісти які види цього супу існують.

На даний момент представлене блюдо більше відноситься до делікатесів, хоча не так давно воно вважалося «бідним». Справа в тому, що спочатку суп називався «Селянка» і його готували тільки селяни. У каструлю відправляли практично все, що було в засіках: м’ясо, копченості, соління (солоні огірки, квашену капусту). В результаті виходив кислий суп, дуже схожий на розсольник.

Зараз же існує безліч рецептів страви і навіть вегетаріанські. Так, наприклад, основою для першого є хороший бульйон: курячий, свинячий, яловичий, рибний, або навіть грибний. І ось останній є представником так званої вегетаріанської кухні. В складі немає м’яса, але воно замінюється звичайними грибами. Однак мова сьогодні-саме про м’ясну збірну солянку.

Традиційно суп готується з різних видів м’яса, але зараз стали удосконалити складу страви. Почали додавати різні ковбаски, в тому числі копчені. У даній статті ми з вами розберемо, як класичний варіант першого, так і трохи незвичайний, наприклад з нирками. Повірте, все готується досить просто, тому кожна господиня буде здатна смачно нагодувати своїх домочадців.