Модні стрижки на середне волосся (60 фото) і відео

Сьогоднішня тема присвячена власницям волосся середньої довжини, давайте подивимося наймодніші стрижки на середне волосся на відео і фото. Прийнято вважати, що волосся середньої довжини спускаються нижче лінії підборіддя в верхній межі, а нижня межа допускається приблизно на рівні плечей або трохи нижче. Хоча яка різниця до якої категорії довжини віднесуть Вашу стрижку та зачіску, головне, що б вона виглядала красиво, елегантно і гармонійно.

Модні стрижки на середне волосся різноманітні за своєю стилістикою, технікою виконання, тут можливі різні варіанти довжини і форми чолки. Цінителям класики більше до душі звичайна рівна чолка, багато хто любить чолку однакову за довжиною з основним волоссям. Але сучасні техніки стрижки дозволяють створювати і незвичайні форми, асиметрію або ж навпаки чіткі графічні лінії. Зміна іміджу дуже цікаве і захоплююче заняття, що приносить із собою оновлення образу, а деколи в подальшому і способу життя, чи варто ходити довгий час з однаковою стрижкою.

У добірці фотографій ми постаралися підібрати різні техніки та найактуальніші модні стрижки на середне волосся. Погодьтеся, краще один раз побачити саме той образ, який доведеться Вам до смаку, ніж сто разів прочитати про нього. Наша задача показати Вам, яким чином можна перетворити свою зачіску і вибрати для себе новий, цікавий, елегантний стиль. Саме модні стрижки на середне волосся дозволяють Вам максимально широко проявити свою фантазію і дозволити собі поекспериментувати.

Адже стрижки на довге волосся досить обмежені у своїх можливостях, можна лише пограти з зачіскою і укладанням, а на короткому волоссі досить мало простору для дій. Ось і виходить, що модні стрижки на середне волосся можуть бути найрізноманітніші по стильовим рішенням від класики до модерну і по техніці виконання стрижки. Сміливіше експериментуйте, спробуйте для себе нові кольори і способи фарбування волосся, змініть свій імідж, так би мовити починайте життя з нового аркуша, геть нудьгу й одноманітність. Отже, давайте разом підбирати для себе новий образ і почнемо з зачіски, дивимося самі модні стрижки на середні волосся на фото та відео.

Також цікаве:  Модний манікюр

Модна стрижка на середне волосся. Відео

Модна стрижка «Боб» на середне волосся. Відео

Джерело: katyaburg.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...