Зачіски на коротке волосся (65 фото) і відео

Зачіски на коротке волосся з’явилися в модному світі відносно недавно, на початку 20 століття подібні варіанти зустрічалися вкрай рідко. Сьогодні ж зачіски на коротке волосся придбали величезну популярність. У чому ж перевага коротких стрижок і чим такі прекрасні зачіски на коротке волосся.

Ну по-перше, зачіски на коротке волосся забирають у нас мінімум часу, при грамотно виконанії стрижці спорудити на голові красу можна буквально за лічені хвилини. Цей факт звичайно ж грає величезну роль в наш бурхливий час швидкостей і браку часу.

По-друге, зачіски на коротке волосся, не дивлячись на невеликий простір для творчості, можуть бути виконані в різних варіантах. Тут і популярне каре, і модний боб, і екстравагантна асиметрія, поекспериментувати є де. По-третє, в нинішній час розвитку хімічної індустрії у нас з’являється прекрасна можливість пофарбувати свої зачіски на коротке волосся в будь-який колір і відтінок.

Пропонована колірна гамма фарб для волосся багата і різноманітна, причому колір можна міняти значно частіше і зробити це набагато простіше і швидше, ніж з волоссям середньої довжини або довгими прядками. Всі ці плюси дозволяють нам йти на вкорочення волосся та створювати самі оригінальні та вишукані зачіски на коротке волосся. Отже, давайте виберемо собі із запропонованих варіантів найчудовіші зачіски на коротке волосся і спробуємо на собі цю красу.

Цікава зачіска на коротке волосся. Відео

Зачіска на коротке волосся за 5 хвилин. Відео

Джерело: katyaburg.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Ламінування волосся
Загрузка...