Безе — 7 рецептів приготування безе в домашніх умовах

Нещодавно я шукала рецепти «ледачих» тортів і в багатьох з них були легкі і розсипчасті «печеньки» у формі крапельок, чи конусів з хвилястими поребриком. Їх можна придбати нині у будь-якому кондитерському магазині. Але коли я зрозуміла, що ці неймовірно смачні безе складаються лише з цукру з білками, то вирішила приготувати це ласощі сама. Тим більше, що зберігається такий десерт досить довго.

Не дарма в перекладі з французької мови «безе» означає «поцілунок» – ніжне повітряне ласощі просто тане в роті! Однак, хоча воно і складається всього з двох інгредієнтів, все ж доведеться постаратися, щоб результат порадував своєю формою і смаком. Свіжі білки обов’язково потрібно збити в шикарну пружну піну. А потім її необхідно не запікати, а «засушує» в духовці протягом майже півтора годин при температурі близько 100 градусів.

Крім Торта Павлова», «Київського» та «Графські розвалини» солодкі пишні меренги можна використовувати і в інших десертах, доповнивши горіхами, посипавши шоколадом або полив улюбленим кремом. А ласуни так і зовсім їдять ці повітряні хрустяшки просто з чаєм в тому вигляді, як вони є.

До речі, ця солодкість набагато безпечніше для фігури, ніж повноцінні торти з жирними кремами. Калорійність безе становить всього близько 235 ккал на 100 гр. Тому ви легко можете побалувати себе цими ніжними крапельками, які залишать чарівне солодкий післясмак.