Чізкейк без випічки — 6 рецептів приготування чізкейку

Якщо б вам довелося вибирати між печивом «Картопля» і сирним суфле, то який з цих варіантів ви б віддали перевагу? Я не можу відмовитися від цих десертів і, напевно, купила б у кондитерській обидві ці ласощі, а потім насолоджувалася ними під ароматну чашку свіжозавареного трав’яного чаю. Просто їла б їх по ложечці, чергуючи між собою.

Чому виникло таке питання? Зовсім недавно, глибоким ввечері, переді мною постала дилема: що з цих смачних десертів приготувати, щоб порадувати приезжающую до мене вранці племінницю, адже вона, як і я, до безумства любить обидва ці ласощі.

Бігти за тортиком було вже запізно і, промучившись роздумами близько години, подзвонила подрузі. Вона швидко знайшла вихід. Оскільки всі необхідні інгредієнти були в наявності, нею було запропоновано приготувати домашній двошаровий пиріг. Тільки трохи незвичайний – без випічки!

Записавши продиктований рецепт, тут же приступила до «чаклунства». Нижній корж був за кілька хвилин «спресований» з меленого печива з маслом (ось вона «картопелька»!). А зверху товстим шаром я завдала ніжну масу з сиру з желатином (а ось і суфле!). Відправила на ніч це «чудо-блюдо в холодильник і до моменту зустрічі приголомшливо смачний чізкейк був готовий!

Він так нам всім сподобався, що кілька днів поспіль з мене вимагали тільки цей десерт. А щоб він не набрид, довелося рецептуру трохи урізноманітнити. Зате тепер у моїй колекції цілий набір варіацій, який легко виручить у свята або у звичайний день, коли захочеться побалувати себе саму.