Мафіни – 15 простих рецептів на кожен день

Зараз вже нікого не здивувати мафінами. Останнім часом вони знаходяться у нас на піку популярності. І я думаю, що це абсолютно не випадково — готуються вони настільки легко і просто, що готують їх навіть діти. Причому ця невигадлива випічка завжди виходить у них дуже смачною.

І дійсно, якщо Ви ще ніколи не пекли, і хочеться з чого почати, то ця смачна випічка якраз те, що треба. Дотримуючись всього кілька простих правил і маючи зовсім трохи вільного часу, можна мати смачну домашню випічку кожен день. Хоч солодку, хоч не солодку!

maffiny

Про всі основні правила і різноманітні начинки я розповім тоді, коли буду ділитися з Вами рецептами. Але ось що необхідно сказати на початку, так це те, що ці невеликі, схожі на кексики, кондитерські вироби бувають англійськими і американськими. І як раз те, що ми звикли готувати під цією назвою — це американські мафіни. А відміну від англійських побратимів, які печуться з дріжджового тіста, полягає в тому, що готуються вони з борошна з додаванням розпушувача або соди, чи ж того й іншого разом.

Але не треба плутати їх з кексами, які мають і іншу форму готового виробу і іншу технологію приготування. До того ж кекси більш жирні, хоча і більш «легкі — повітряні», а саме жирні, значить і більш калорійні, а їх близькі американські родичі — калорій мають менше. А якщо замінити в рецепті частина масла на нежирний кефір або йогурт, а частина борошна на вівсяні пластівці, так і зовсім можуть бути практично дієтичними. Але втім, про це трохи пізніше.

А зараз перейдемо до рецептів. Їх сьогодні багато, що називається, на будь-який смак.