Полуничне морозиво — рецепт приготування в домашніх умовах

Полуничне морозиво – одне з найулюбленіших ласощів і дорослих, і дітей. Спекотним літнім днем або в святкові дні будь-якого сезону, воно завжди є бажаним десертом для багатьох і багатьох людей. А як же інакше?! Ніжне, ароматне, що тане в роті і неймовірно смачне – воно вабить своїм зовнішнім виглядом, приємним рожевим кольором і смаком ягід.

Є багато різних способів приготування такого ласощі. Це і улюблений пломбір, крем-брюле, солодкий шоколадний десерт. І навіть з дині, як в рецепті, який я натрапила на дуже цікавому блозі «Господиня online».

Але ягідне задоволення коштує особняком! Я пробувала готувати його не за всіма відомими рецептами, але кілька варіантів тестувала. На мій погляд, найбільш цікавим і смачним виявився саме цей, який я хочу запропонувати вашій увазі.

Коли я приготувала його вперше, і подала до столу, всі були вражені. Смак дуже нагадував відому всім ласощі з Баскін Робінс. А хтось із присутніх навіть сказав, що воно безсумнівно смачніше. Ка би там не було, всі були в захваті. З тих пір, цей холодний десерт з полуницею, молока і вершків ми стали готувати тільки так.

Коли йде сезон ягід збираємо їх в саду, а коли ні, купуємо. Готується солодкість швидко, без особливих тимчасових витрат. Не треба якоїсь особливої техніки у вигляді морожениці і складних продуктів. Єдиний витратний компонент – це вершки, їх потрібно придбати хорошого якості, і обов’язково жирні.

В рецепті не використовується масло і яйця, що також є невеликим плюсом. Не треба боятися, що продукт вийде жирним, і зовсім виключений ризик споживання сирих яєць.