Печиво савоярді – рецепти бісквітного печива для тірамісу

Печиво савоярді або печиво Савойї, Неапольское печиво, печиво Будуара або всім відомі Дамські пальчики — це все назви одного і того ж відомого бісквітного печива видовженої овальної форми, рецепт якого залишається незмінним вже протягом дев’ятисот років. Вражає!!!

Печиво це дуже смачне, апетитне, хрустке зверху і м’яке всередині. Його особливістю є те, що в його складі не використовується ні соди, ні розпушувач, ні дріжджі — по суті, це класичний бісквіт. А печиво виходить пишним за рахунок бульбашок повітря, які утворюються, коли взбиваешь яєчний білок.

Таке печиво дуже смачно пити з чаєм або кавою. Але в основному він використовується для таких популярних в європейських країнах десертів, як тірамісу, шарлотт або трайфл. І тірамісу звичайно ж у цьому списку найбільш відомий десерт світового рівня.

Тобто для того, щоб приготувати тірамісу, спочатку треба приготувати печиво Савоярді. Звичайно ж його можна купити і в магазині. Але, на жаль, не у всіх магазинах таке печиво лежить у вільному доступі. Так і стоїть цей заморський продукт не дуже дешево.

pechene-savoyardi

А останнім часом і печиво Дамські пальчики, яке готується у нас, стало зустрічатися не настільки часто. Тому будемо готувати печиво самостійно, в домашніх умовах. Тим більше, що зробити його можна досить швидко і зовсім нескладно, особливо при дотриманні деяких основних правил.