Чахохбілі з курки по-грузинськи. Покроковий рецепт з фото в домашніх умовах

Чахохбілі -національне грузинське блюдо. У Грузії це блюдо такий же популярний, як і суп-харчо, сациві, лобіо. Є різні способи приготування чахохбілі. Головною особливістю є те, що страва готується з м’яса птиці і овочів.

Способи та черговість закладки інгредієнтів залежить від фантазії кухаря. У кожної господині в Грузії є маленькі хитрощі приготування. Від чого страва скрізь буде мати одну назву, але відрізнятися подачі і за смаком. І це на мій погляд дуже навіть добре.

Блюдо виходить настільки смачним, що його хочеться готувати знову і знову. А коли є різні варіанти приготування, то і страва начебто виходить завжди різним, у всякому разі не приїдається.

Історія приготування чахохбілі свідчить, що спочатку блюдо робилося з м’яса фазана -«хохоби» по-грузинськи. Звідси і назва.

Я звичайно ніколи чахохбілі з фазана не пробувала, але, зізнаюся, чахохбілі з курки виходить настільки смачним, що не треба навіть вже ніякого фазана. Адже його ще треба десь добути. А курка, он вона, продається в кожному продуктовому магазині.

chaxoxbili_ i_ris-s-ovoshhami

Тому не будемо шкодувати про фазане, а будемо готувати чахохбілі з курки, за рецептом сусідки моєї мами тітки Ніно, яка і навчила готувати таке смачне блюдо всю нашу родину.