Пожарські котлети — правильні і смачні класичні рецепти

Іноді трапляється так, що звичні м’ясні страви, хоча і смачні, і улюблені, але все ж з часом приїдаються. І що ж тоді хазяєчці придумати і приготувати незвичайного і цікавого з тих же продуктів? Зазвичай викрутитися в такій ситуації допомагає додавання додаткових інгредієнтів, гасіння замість обсмажування, або інший спосіб нарізки-подрібнення. А ще завжди можна додати своєму кулінарного шедевру інший зовнішній вигляд!

Як? Та дуже просто! Наприклад, ваші домочадці вже з небажанням кажуть: «Ой, знову котлети!». А ви раз і приготували їм не звичайні, а «пожарські»! Тільки уявіть, що замість звичайного витягнутого зажаристого «битка», на тарілках у коханих людей опинилися брызжущие соком, пахнуть ніжним вершковим ароматом вироби, в приголомшливій золотистої скоринки з маленьких сухариків! А до них чудовий вершково-грибний соус і повітряне картопляне пюре.

Але не тільки зовнішня оболонка з нарізаного кубиками батона приверне увагу їдців. Сам смак здасться їм дивовижним. А секрет в тому, що в курячий фарш ви додасте не свіжий, а саме обсмажений цибуля, вершкове масло і вимочений у вершках хлібний м’якуш.