Курка з картоплею, запечена в рукаві в духовці — найсмачніший рецепт

Дорогі друзі, що може бути смачніше запеченої в духовці курочки з картоплею? Правильно! Тільки вся ця смакота, але приготована в рукаві, або пакет для запікання.

Саме ці пристосування допомагають запекти і те, і інше таким чином, щоб зберегти в м’ясі всю соковитість, а картопля наситити ароматами курятини, спецій і виділився в невеликій кількості жирку. При цьому картопля здатна взяти його саме стільки, щоб самій стати соковитою, але при цьому зовсім не жирною.

Потрібно сказати, що буде смачно, навіть якщо просто взяти два основних компоненти. Але ще смачніша страва вийде, якщо трохи пофантазувати і зробити його на основі улюбленої багатьма свинини-гармошки, додавши такі інгредієнти як сир і помідори. Що ми зараз і зробимо.

Готовий результат завжди вражає своїм смаком. Коли пробуєш кожен шматочок, то просто дивуєшся, як же могло так статися?! Начебто не робили нічого особливого. Так-то це так, але мабуть ті процеси, які відбувалися з компонентами під час запікання саме в рукаві, або пакеті, і дозволили створити такий шедевр!

Курка з помідорами і сиром, запечена в духовці з картоплею

Ще один безперечний плюс такого способу готування в тому, що чистими залишаються не тільки стінки духовки, але і сам лист. Не треба нічого відмивати і відтирати.

Для тих, хто дочитає рецепт до кінця зможе побачити і відео. А може хтось захоче відразу ж перейти до його перегляду…