Курка з рисом в мультиварці — 6 простих і смачних покрокових рецептів

Не секрет, що не так давно на наших кухнях з’явилася чудова помічниця – мультиварка. Вона береже наш дорогоцінний час, який нам би довелося провести біля плити.

Адже ритм сучасного життя мчить з величезною швидкістю, а руки у нас всього дві. І приготувати вечерю, і пограти з дітьми, або зайнятися ще якимись необхідними справами одночасно не вийде, так що обидва процеси були виконані якісно. І ця каструля практично звільняє від готування, принаймні, у Вас точно нічого не пригорить і не «втече».

На полицях магазинів представлений величезний вибір всілякої кухонної техніки. Різні функції забезпечують швидке, а головне смачне приготування величезного переліку страв, починаючи від супів і закінчуючи різноманітними десертами. У кожної з них звичайно є якась своя особливість, так як на них стоять різні набори програм, але цілком можливо адаптувати будь-який рецепт під свою мультварку.

В основному люди користуються каструлями марки Редмонд, Поларіс або Вітьок. З кожної з них досить легко розібратися. Якщо Ви щаслива володарка цієї техніки, то ця стаття допоможе Вам підібрати смачний повсякденний рецепт і ситно нагодувати сім’ю обідом або вечерею.

Давайте подивимося, що можна приготувати з поєднання самих звичайних доступних продуктів, які напевно є в кожному будинку. Ну, а якщо немає, не складе проблем поповнити свої запаси і насолодитися гарячим, апетитним другим блюдом з диво-каструлі.