Курка в духовці в пакеті для запікання

Курка в духовці в пакеті для запікання — це низькокалорійне, соковите блюдо, яке не вимагає додавання жиру. З появою спеціальних рукавів м’ясо птиці стало можливим готувати в жаровні, уникаючи його висихання або ж зайвої жирності. Однак і для такої рецептури важливо знати декілька секретів, як приготувати курку в духовці рукаві.

5 секретів на замітку

Приготування варто почати з визначення інгредієнтів. Тут є кілька секретів.

  • Якщо разом з курою запікати м’які овочі — помідори, баклажани або кабачки, то вони дадуть додатковий сік і самі придбають водянистий смак. Для сухої, нежирної курки така «добавка» вельми бажана, так як це дозволить м’яса стати соковитіше.
  • У приготуванні курки з картоплею в пакеті для запікання в духовці не варто додавати вищеперелічені овочі. Краще додати цибулю. Інакше разом з куркою соком цих овочів насититься і картопля — він стане рідким, раскисшим і неприємним на смак.
  • Найкраще помідори додавати у вже готову запечену курку — вони дадуть свіжість і приємну кислинку.
  • Картоплю і моркву відмінно запікаються спільно з курячим м’ясом — для них достатньо 40 хвилин при температурі 200 градусів. Це потрібно враховувати при підготовці м’яса. Якщо кура не маринувалася і запікається з картоплею, то різати її треба на невеликі шматочки. Тоді час готування не буде сильно відрізнятися і курка не залишиться сирою.
  • Головний секрет рецепта курки в духовці в рукаві — це добре укласти інгредієнти і герметично упакувати пакет. М’ясо буде пектися у власному соку, і якщо останній витече, то страва вийде сухим і не смачним.

У кожного кухаря є свої секрети того, як запекти курку в пакеті для запікання в духовці. Так народилося безліч рецептур, які стали популярними серед простих обивателів. Їх ми і розглянемо далі.