Шашлик з курки в духовці — 9 рецептів приготування на шпажках

Серед моїх знайомих дуже багато любителів шашлику. Ми самі дуже часто з весни по осінь любимо готувати ці ароматні шматочки м’яса на дачі або виїхавши на природу. Готуємо їх з свинини і курки. Тільки от із-за негоди, і тим більше взимку, не завжди виходить насолодитися улюбленою стравою.

Можна, звичайно, піти в спеціалізований ресторан, але там часто не прожарюють або навпаки пересушують до такої міри, що навіть від одного виду поданого страви псується настрій у всієї нашої чесної компанії.

Пару років тому ми знайшли для себе оптимальне рішення даного питання і тепер ніяка негода не завадить нам насолодитися улюбленою їжею! Виявляється, духовка справляється з цим завданням не менш ефективно, ніж мангал. Та до того ж виходить більш корисна їжа, адже немає відкритого вогню, на якому буде підгоряти мяско.

Самі ж знаєте, що у сильної прожарювання утворюються шкідливі для організму канцерогени. Та й ні до чого буває так сильно обсмажувати м’ясо, особливо якщо це стосується курячого. Адже саме про нього у нас і піде сьогодні мова.

Так і варіацій «запікання» шашличків в домашній печі придумано умільцями величезну кількість: по аналогії з шампурами насаджують на шпажки, загортають у фольгу, складають в пакет або ж розміщують у банки. І ми вже розглянули всі найсмачніші варіанти для свинини. Сьогодні ж зупинимось детальніше на ніжною курятині.