Смачні та прості рецепти з курки. Курка під соусом каррі з вершками по-індійськи

Всі ми досить часто готуємо страви з курки для повсякденної їжі. І у всіх, швидше за все, є в запасі кілька смачних і простих рецептів з курки. Але буває хочеться приготувати що-небудь новеньке, але не менш смачне. І тоді ми виходимо на простори інтернету, і починаємо шукати підходящий рецепт.

Один з таких рецептів я і хочу Вам запропонувати сьогодні. Приготуйте його, і я впевнена, що ви здивуєте і порадуєте свою сім’ю смачним оригінальним стравою. Тим більше, що в приготуванні блюдо досить просте.

А приготувати я Вам пропоную курку під соусом каррі з вершками по-індійськи. Поєднання курки і вершків, Ви швидше за все можете собі уявити, вже тільки вона одна може зробити страву з курки смачним. А ось приправа каррі подарує цій страві незабутній аромат колориту Сходу.

Вперше я спробувала це блюдо перебуваючи в Індії, пахло воно шалено смачно, але на смак було дуже гострим. І я в ньому взагалі нічого не зрозуміла, практично вся курка лишилася лежати недоторканою на тарілці. Треба сказати, що в Індії, в закладах громадського харчування, готують переважно дуже гостру їжу.

Ми в свій час з друзями цілий місяць самостійно подорожували по Індії. Намітили маршрут, найняли машину з водієм, і він возив нас по країні по прокладеному заздалегідь маршрутом. І звичайно ж ми харчувалися там, куди нас вів наш водій-гід. А вів він нас виключно в кафе і ресторани з традиційною індійською кухнею.

Перші два дні ми їли те, що приносили. Колупали те, що було в тарілках, з’їдали зовсім трошки, більше не могли. Після першої ж ложки в роті розгорався така пожежа, що не вистачало ніякої води, щоб загасити його. Йшли з вечері голодні, але незабаром швидко навчилися при замовленні чергової порції їжі дружно попереджати офіціанта -«no pepper» (без перцю), і стали харчуватися нормально.

kuricza_pod_sousom_karri

Ось в один з таких днів, ми знову замовили курку під соусом, і нам принесли дуже смачне і їстівне блюдо. Пахло воно як раз східними казками, і обстановка, де ми вечеряли нагадувала. Час був пізній, і ми згадали про те, що обстановка і їжа нагадує нам казки » 1001 ночі». Наша ніч була тільки 10 в Індії, але ми були дуже задоволені.

Вже за чаєм ми запитали у нашого гіда, що за дивовижний соус використовувався в приготуванні курки. І він сказав, що соус називається каррі. Що ця приправа дуже популярна в Індії, і його дружина дуже смачно готує, використовуючи цю приправу. Тоді я вперше почула це слово, воно мені сподобалося, і я навіть записала його назву в свою записну книжку.

Повернувшись додому, я відшукала приправу каррі в спеціалізованому магазині, і стала експериментувати з нею в приготуванні курки. На диво, курка вийшла смачною з першого ж разу, і що найдивніше — запах був від неї як раз той самий — східний.

З часом звичайно рецепт змінювався, експеримент тривав. Вже пізніше я знайшла рецепти в інтернеті, пробувала готувати по них. Щось додала в свій рецепт, щось видозмінила, щось почерпнула. І зараз страва готується таким чином: