Що приготувати з курки швидко і смачно! Тушкована курка з маринованими огірками

Сьогодні видався погожий сонячний день! Якраз такий, який потрібен для весняного прибирання в саду. Прибрати старі листя, обрізати поламані за зиму гілки, побілити дерева… Та багато чого потрібно зробити після довгої зими. Пора вже посадити насіння квітів в парник для розсади, так і від ранньої редиски і салату теж ніхто не відмовиться.

Загалом за роботою не встигла озирнутися, а вже й вечір близько. А на вечерю нічого немає. Що ж приготувати? Одвічне питання для багатьох жінок…. Що ж такого приготувати, щоб було обов’язково смачно і бажано швидко. По-перше, пізній вечеря нікого не влаштовує, а по-друге, і самій не сильно хочеться дві години стояти біля плити.

Відповідь приходить практично разом з питанням — курка! Наша чарівна паличка -виручалочка! З нею завжди все смачно. І звичайно ж швидше курки можна приготувати тільки омлет або яєчню.

І так, вирішено, готуємо курку. Відкриваю холодильник, і дивлюся, що там у мене є. Є мариновані огірки — чудово! Значить приготувати курку можна буде незвично, і я сподіваюся смачно. А в морозилці є брокколі. Чудово! Я вже уявляю, як буде виглядати блюдо. І поки уявляю, починаю тут же готувати необхідні продукти.