До чого сниться бійка – до чого це: тлумачення сну

Б’ють у сні: до чого сниться бійка з противником, чоловіком, незнайомцем. До чого сниться, що б’ють у сні, до поганого або хорошого

Буває, що сняться синці, а буває і сам процес їх отримання. Сон про бійку трактується різними сониками неоднозначно.

В залежності від того, хто завдає ударів і який фінал бійки, сновидіння може означати і хороше, і погане. Важливе значення мають супутні деталі сну та почуття, які відчуває спляча людина.

Б’ють у сні: до чого сниться сімейному соннику

Якщо наснилося, що чоловік б’є у сні або б’є по щоках, це сприятливий сон. Він означає, що в родині пануватиме мир і злагода. Якщо незаміжньою дівчині приснилося, що незнайомець б’є її по щоках, то найближчим часом вона зустріне свою любов. Почуття будуть взаємними.

Самому бити себе в сні – ознака нечистої совісті. Сновидіння означає, що для досягнення бажаної мети необхідно покаятися. Це позбавить від мук совісті і розчистить дорогу у щасливе майбутнє. Іноді такий сон пророкує успіх у справах.

Якщо сновідящого б’ють у сні, до чого сниться такий сон? Не потрібно лякатися, адже сновидіння пророкує удачу, благополучний результат справи, отримання хороших новин. Бачити себе побитим, але без крові, синців і ран – передвісник добрих змін після періоду тривалих невдач.

А от побачити себе уві сні побитим різками або палицями – недобрий сон. Він попереджає: не варто розповсюджувати плітки та брехливі вигадки про якусь людину. Цим ви заслужите лише осуд оточуючих, зіпсуєте свою репутацію.

Якщо на очах сновідящого б’ють якоїсь людини, то сновидінню доведеться пошкодувати про поспішно прийняте важливе рішення або легковажного поведінці. Мати намір самому побити когось у сні – знак величезного бажання відновити справедливість. Є й інше тлумачення сну: сновидящий виявиться втягнутий в судовий процес.

Якщо сновидящий б’є когось, означає, що в реальному житті він візьме гору над ворогами, досягне успіху в справах. Аналогічне значення має сон про те, що сновидящий побив своїх підлеглих. Але бити сильного і важливого людини – поганий сон. Він передбачає неприємності і збитки.

Погано бачити себе зануритися в бою. Сон попереджає про серйозну небезпеку або смерті.

Також цікаве:  До чого сниться цілуватися в губи: тлумачення снів про поцілунки

Б’ють у сні: до чого сниться по соннику Фройда

Сон про побиття щодо тлумачення сонника від відомого психоаналітика – це підсвідоме уявлення про збоченій фізичної близькості з елементами садизму чи мазохізму або бажання такої близькості.

Сновидящему може приснитися, що його б’ють у сні. До чого сниться такий сон? Якщо людині подобаються відчуття, то він схильний до мазохізму, жадає моральних чи фізичних принижень.

Якщо сновидящий уві сні сам б’є когось, то наяву він мріє про близькість з ким-то, часом всупереч пристойності. Головне для нього – задовольнити своє бажання, а не дотриматися норми моралі. Крім того, такий сон свідчить про схильності до садизму, яка може якось проявитися.

Для сновідящого бачити, як він б’є дітей, карає їх за дрібні витівки, означає схильність до самозадоволення.

Б’ють у сні: до чого сниться по соннику Міллера

Якщо сновидця б’ють у сні, до чого сниться такий сюжет? Трактування сну неоднознана, але має негативний підтекст. Сновидіння може бути предвестьем хвороби або зниження імунних сил. Крім того, воно може попереджати про реальний напад, якого слід серйозно побоюватися.

Бачити ворога, який наближається з наміром вдарити сновідящого, слід трактувати за емоційним забарвленням сну. Якщо сновидящий відчуває страх, то ворог будуть докучати йому і в реальному житті, ніж завдадуть чимало неприємностей. Якщо ж страх вдалося подолати, то наяву підступів ворогів вдасться уникнути. В результаті сновідящого чекає щастя і радість.

Сновидіння про те, що сновидящий б’є кого-то, теж не має одного тлумачення. Якщо удар наноситься кулаком, ножем або іншим зброєю, це передвіщає сварки, переживання, докори. Скандал не зробить честі сновидця, бо виявить не дуже приємну сторону його натури. Бити кого-то палицею – до важкого і зовсім марного подорожі. Бити напав каменем або кинути в нього камінь – до перемоги над злом завдяки непорушній вірі у справедливість.

Сон про те, що сновидящий завдав смертельний удар напавшему на нього звіру або людині – передвісник абсолютної успіху, стрімкого кар’єрного зростання, подолання всіх перешкод. Якщо ж такий удар наноситься самому сновидінню, йому потрібно підготуватися до серйозного випробування. В усякому разі, незабаром він випробує неприємні емоції.

Також цікаве:  До чого сниться годувати дитину грудьми: тлумачення сну

Якщо сновідящого б’ють у сні батогом, то йому варто звернути увагу на поведінку коханої людини. Сновидіння може попереджати про появу щасливого суперника, який зруйнує любовні стосунки або постарається це зробити.

Якщо сновідящого б’ють у сні, до чого сниться неприємна пригода? Тлумачити його потрібно згідно з потерпілим частинах тіла. Отримувати удар у зуби – до сварки, на пальцях – до підступам наклепників і заздрісників, по носі – до болючого удару по самолюбству. Після будь-якого з перерахованих сюжетів потрібно уважно придивитися до оточуючих. Серед них, напевно, є той, хто не викликає довіри.

Отримати удар в живіт – до бізнес-невдач, позбавлення високого статусу, втрати поваги з боку оточуючих. Якщо удар нанесений ножем у саме серце, то біль і неприємності доставлять любовні відносини.

Самому бити себе в сні – до досягнення наміченої мети. Удар, нанесений собі сокирою, – передбачення великий успіх, максимально можливої вигоди. Бити палицею знайомого людини означає, що з ним сновидця зв’яже міцна дружба.

Б’ють у сні: до чого сниться по соннику Ванги

Одержувати в сновидінні удар по щоці означає, що сплячий залежимо від оточуючих і не вільний у повній мірі. Людині потрібно якомога швидше затвердити своє я в реальному світі, щоб досягти душевної гармонії та віри у власні сили. Найкраще зробити добрий і сильний вчинок, не озираючись на думку сторонніх людей.

Самому бити когось по щоках – поганий сон. Він передбачає провал у всіх починаннях і планах.

Бити кого-то батогом або батогом означає нестриманість, нервовий зрив. Почуття сновідящого стануть очевидні, так як він не може стримати себе в потрібний момент. З одного боку, це принесе полегшення, з іншого стане приводом відчувати сором і каяття.

Якщо чоловік побачив, що його б’ють уві сні, до чого сниться така неприємність? Згідно соннику Ванги, цей сон – своєрідний стоп-сигнал. Сновидящий в реальному житті не може прийняти правильного рішення із-за поспіху, легковажності чи брак часу. Потрібно зупинитися і гарненько все обдумати, інакше можна згорнути з широкого та правильного життєвого шляху на криву стежку невдач та втрат.

Також цікаве:  До чого сниться прибирання: тлумачення сну про прибирання

Бити відому персону – до отримання несподіваної звістки.

Ухилитися від удару – виплутатися з неприємної ситуації з мінімальними втратами.

Захищати когось у сні і відчути сильний удар – до реальних втрат із-за поведінки близьких людей.

Б’ють у сні: до чого сниться по соннику Лоффа

Якщо сновідящого б’ють у сні абсолютно незнайомі люди, значить, в його душі живе страх. Це може бути страх перед конкретною людиною або обставинами життя, сильне занепокоєння, від якого потрібно постаратися позбутися.

Сновидіння, в якому сновидящий б’є, нападає на знайомого людини, означає сильну злість проти нього, яка в реальному житті не має виходу. Накопичення негативних емоцій небезпечно для фізичного та душевного здоров’я, тому їх потрібно відпустити.

Б’ють у сні: до чого сниться по соннику Хассе

Самому бити себе в сні – гарний знак. Це передвісник довгоочікуваної перемоги над сильним супротивником, досягнення намічених цілей.

Аналогічне тлумачення має греза, в якій сновидящий б’є когось. Після пробудження йому буде супроводжувати удача, а прийняті рішення виявляться правильними.

Якщо сновідящого б’ють у сні, до чого сниться насильство? Сонник тлумачить сновидіння як негативний. Сновидящий пошкодує про скоєний вчинок.

Б’ють у сні: до чого сниться по соннику Цвєткова

Бути битим в сновидінні – відображення негативних емоцій. Сновидящий чогось чи когось боїться.

Бити кого-то – передвісник правильного рішення, завдяки якому в особистому житті запанує мир і спокій.

Б’ють у сні: до чого сниться сучасному соннику

Якщо сновидящему сниться, як його б’ють, то наяву він відчуває муки совісті і серйозно розкаюється в непристойній вчинок або злих словах. Удари по голові означають, що якась людина прагне нав’язати сновидящему свою думку. Бути побитим покійними родичами – до швидкої хвороби.

Якщо сновидящий побачив, як б’ють незнайомої людини, то наяву йому доведеться шкодувати про щось. Якщо избиваемый виявиться коханим або чоловіком, то в реальному житті сновидець побоюється розриву відносин.

Сон, у якому сниться кохана трактується окремо.