До чого сниться бійка – до чого це: тлумачення сну

Б’ють у сні: до чого сниться бійка з противником, чоловіком, незнайомцем. До чого сниться, що б’ють у сні, до поганого або хорошого

Буває, що сняться синці, а буває і сам процес їх отримання. Сон про бійку трактується різними сониками неоднозначно.

В залежності від того, хто завдає ударів і який фінал бійки, сновидіння може означати і хороше, і погане. Важливе значення мають супутні деталі сну та почуття, які відчуває спляча людина.

Б’ють у сні: до чого сниться сімейному соннику

Якщо наснилося, що чоловік б’є у сні або б’є по щоках, це сприятливий сон. Він означає, що в родині пануватиме мир і злагода. Якщо незаміжньою дівчині приснилося, що незнайомець б’є її по щоках, то найближчим часом вона зустріне свою любов. Почуття будуть взаємними.

Самому бити себе в сні – ознака нечистої совісті. Сновидіння означає, що для досягнення бажаної мети необхідно покаятися. Це позбавить від мук совісті і розчистить дорогу у щасливе майбутнє. Іноді такий сон пророкує успіх у справах.

Якщо сновідящого б’ють у сні, до чого сниться такий сон? Не потрібно лякатися, адже сновидіння пророкує удачу, благополучний результат справи, отримання хороших новин. Бачити себе побитим, але без крові, синців і ран – передвісник добрих змін після періоду тривалих невдач.

А от побачити себе уві сні побитим різками або палицями – недобрий сон. Він попереджає: не варто розповсюджувати плітки та брехливі вигадки про якусь людину. Цим ви заслужите лише осуд оточуючих, зіпсуєте свою репутацію.

Якщо на очах сновідящого б’ють якоїсь людини, то сновидінню доведеться пошкодувати про поспішно прийняте важливе рішення або легковажного поведінці. Мати намір самому побити когось у сні – знак величезного бажання відновити справедливість. Є й інше тлумачення сну: сновидящий виявиться втягнутий в судовий процес.

Якщо сновидящий б’є когось, означає, що в реальному житті він візьме гору над ворогами, досягне успіху в справах. Аналогічне значення має сон про те, що сновидящий побив своїх підлеглих. Але бити сильного і важливого людини – поганий сон. Він передбачає неприємності і збитки.

Погано бачити себе зануритися в бою. Сон попереджає про серйозну небезпеку або смерті.