До чого сниться ялинка: тлумачення сну

До чого сниться ялинка: новорічна прикрашена або росте у лісі? Основні тлумачення – до чого може присниться ялинка

Світ сновидінь настільки непередбачуваний, що засинаючи щоночі, ви й не уявляєте, що ж вам сьогодні насниться.

Кожен сон – це окрема реальність. Але як зрозуміти його? Як зрозуміти, до чого сниться ялинка?

До чого сниться ялинка – основне тлумачення

Ялинка сниться до змін – так говорить класичний сонник. Можливо, це пов’язано з тим, що ялинки з’являються в будинках людей саме перед зміною року. Коли один етап життя завершується, а інший – починається.

Важливо згадати, де саме в сновидінні вам довелося побачити дерево:

• У себе в будинку;

• У знайомих в будинку;

• У лісі;

• На вулиці, в іншому місці.

Від цього залежить і тлумачення сновидіння. Також важливо згадати, хто приніс до вас в будинок це чудове святкове дерево – можливо, ця людина принесе вам радість наяву. Якщо зламані гілки дерева – вас чекають розчарування через поведінку близької людини.

Якщо вам приснилася саме прикрашена до Нового Року ялинка – такий сон указує на те, що вам потрібно буде приготуватися до суєті і дрібним побутовим труднощів. Обов’язково контролюйте ситуацію, щоб труднощі не переросли у великі проблеми. Також такий сон може вказувати на те, що людина готується до знаменної дати. Сонник також вказує на те, що якщо на ялинці безліч красивих і яскравих іграшок – такий сон говорить, що святкування буде масштабним і принесе масу позитивних емоцій.

Також важливо пам’ятати, що варто не тільки піклуватися про благополуччя гостей, але і про своє благополуччя. Тому, в першу чергу веселу атмосферу потрібно створювати для себе і своїх близьких.

Якщо уві сні ви бачите не тільки ялинку в своєму будинку, але і спостерігаєте, як за вікном валить сніг – такий сон говорить про те, що ви розчаруєтеся в своїх друзях. Вони покажуть себе з поганої сторони, і вам нічого не залишиться зробити, як припинити з ними спілкування.

Засохле дерево у сні говорить про те, що ваша сексуальна активність може в’янути. Варто особливу увагу приділити свого особистого життя, свого настрою, настрою будувати нові і міцні стосунки.

Блакитна ялина символізує складність вибору, перед яким постане людина. Для того щоб зробити правильний вибір буде необхідна витримка, кмітливість і фантазія. Якщо людина стоїть перед складним життєвим вибором вже – йому варто зупинитися на тому варіанті, який здається йому найбільш нереальним.

У багатьох сонники зустрічається згадка про те що зелена ялинка уві сні сниться як символ того що варто звернути особливу увагу на своє здоров’я. Можливо, людина кілька халатно ставився до нього і тепер його можуть очікувати втрати з-за авітамінозу.

Штучна ялинка у сні символізує штучні почуття, які до вас відчуває якийсь чоловік. Якщо ви щільно спілкуєтеся з друзями – варто придивитися до них, можливо серед них затесався недоброзичливець або навіть ворог.

Якщо ви виразно в сновидінні відчуваєте запах дерева – це означає, що незабаром ви одужаєте. Вам необхідно тільки трохи почекати і хвороба відступить. Якщо ви довго ходите в сні в пошуку ялинки – такий сон говорить про те, що всі рішення вам даються дуже складно. Варто чи вибирати завдання простіше, або приймати рішення швидко і точно.

Якщо уві сні ви побачите, як ялинка горить – такий сон говорить про те, що ви запалилися пристрастю до давно знайомого вам людини. Можливе відновлення почуттів і відносин. Також такий сон може вказувати на те, що ви познайомитеся з людиною, який змусить вас подивитися на реальність по-іншому, змусить вас переоцінити свої сили і зрозуміти, що ви можете набагато більше.

Якщо дерево впало і іграшки розлетілися в різні сторони – такий сон говорить про те, що в родині незабаром почнуться сварки і прикрості, розчарування. Що варто робити? Необхідно зібрати волю в кулак і приймати рішення виходячи з логіки і здорового глузду.