До чого сниться пам’ятник: тлумачення сну

До чого сниться пам’ятник, монумент? Основні тлумачення: до чого сняться пам’ятники і різні ситуації з ними

Світ сновидінь цікавий і досить різноманітний.

Людям рідко коли у сні є одні і ті ж сюжети.

І більшість з них лякають картини смерті, негативні події у сні.

Багатьом було б цікаво дізнатися, до чого сниться пам’ятник?

До чого сниться пам’ятник – основне тлумачення

Побачений пам’ятник уві сні багатьох наводить на досить дивні і часом негативні думки. Так до чого сниться пам’ятник:

• Пам’ятник уві сні будувати – ви будете мати успіх у всіх справах;

• У сні бачити монумент – ви будете мати розмову з важливою особою;

• Якщо ви в сні замовляєте пам’ятник для покійного людини – ви отримаєте хороший прибуток, виграєте хороший куш, отримаєте спадщину;

• Якщо уві сні пам’ятник розбивається – вас чекає самотність і печаль.

Пам’ятник розбитий означає невиправдані надії, сум і тугу. Якщо жінці присниться бронзова статуя – значить, у неї будуть ускладнення у відносинах зі своєю другою половинкою. Якщо у них була запланована весілля – вона не відбудеться із-за непередбачених обставин. Мармурова ж статуя є символом того, що бажання не здійсняться.

Якщо вам приснився пам’ятник на вашу честь – значить, ви переоцінюєте свої здібності і можливості. Якщо ви впізнали в пам’ятнику вигляд свого друга – значить, його чекають успіхи на творчій ниві. Також цей сон може означати просування у фінансовій сфері. Якщо уві сні вам присняться рухомі статуї – ви знаходитесь в небезпеці, вас чекають біди і розчарування.

Якщо бідній людині присниться його золота або срібна статуя – цей сон обіцяє багатство і добробут, завершення чорної смуги в житті. Якщо ж золота або срібна статуя присниться багатому людині – його чекають підступи ворогів, ненависть і заздрість. Не варто з ними боротися – вони не принесуть значних збитків.

До чого сниться пам’ятник по соннику Мандрівника

В сонник Мандрівника сказано що пам’ятник або статуя сняться до бажань, які не можна здійснити. Також такий сон може снитися, як знак втрачених можливостей, раптом налинули спогадів. Якщо вам присниться, як пам’ятник оживає – перед вами відкриються нові перспективи, про які ви могли тільки мріяти. Це можуть бути як фінансові, так і романтичні можливості. Варто уважно придивитися до сну – в ньому буде міститися інформація, яка дозволить правильно вибудувати свої відносини з колегами та близькими людьми.

Також цікаве:  До чого сниться солона риба жінці: тлумачення сну про солону рибу

Якщо ви уві сні побачили пам’ятник, на честь вас – ви крупно помилитеся в людях, у своїх силах. Вам доведеться визнати, що ви таки провалили. Якщо учасники вашого сну починають один за іншим застигати і перетворюватися на пам’ятники – такий сон означає, що незабаром вас чекає зміна пріоритетів, забуття. Такий сон може означати розрив знайомства, яке було для вас дуже важливим. Якщо пам’ятник розбивається – ви розіб’єте свої мрії про реальність. Пам’ятник, або статуя також сняться як відгомін ваших прихованих бажань і сумнівів. Що в підсумку переможе з них – вирішувати вам.

До чого сниться пам’ятник по соннику Ю. Лонго

У соннику Ю. Лонго сказано до чого сниться пам’ятник – ви вкоренилися у своїй особистій думці і не рахуєтеся з думкою інших людей. Це ваше упереджене ставлення призводить лише до сварок і конфліктів. Таким чином, пам’ятник у сні символізує ту стіну нерозуміння, ту перешкоду, яку ви будуєте на шляху до щасливого життя, заснованої на взаєморозуміння з оточуючими. Вам варто переглянути своє ставлення до людей і життя, дещо стримати свій запал.

Якщо ви уві сні сидите біля підніжжя пам’ятника – ви будете довго думати над своїми вчинками і своїм життям. Але чи варто так довго робити, чи достатньо просто намітити собі життєвий шлях і відправлятися за новими звершеннями, а не просто про них міркувати?

Якщо ви уві сні споруджує пам’ятник – варто задуматися, чи не занадто ви марнославний людина, можливо, ви занадто себе любите і бажаєте, щоб про ваші заслуги дізналися й інші люди? Але правильний ви вибрали метод для реалізації цієї мети?

До чого сниться пам’ятник по соннику Менегетті

У соннику Менегетті сказано, що пам’ятник сниться як показник закостенілості розуму людини. Значить, він не приймає гнучких і зважених рішень, скоріше він схильний ідеалізувати себе і ситуацію. Варто придивитися до сюжету та іншим нюансам сновидіння – в них приховані таємні відповіді на хвилюючі людини питання.

Також цікаве:  До чого сняться п'явки: тлумачення сну про п'явок

Якщо цей сон присниться людині, у якого вже давно застій у справах – йому не варто розраховувати на швидке вирішення проблем. Швидше за все – він сам став винуватцем такого положення справ. Якщо людині присниться, як він особисто споруджує пам’ятник – він незабаром отримає бажаний результат. Якщо ж людина споруджує пам’ятник самому собі – це говорить про надмірно розвиненому его, яке управляє ним.

Якщо вам приснилося, що ви побачили пам’ятник, на якому зображені ви в дитячому віці – значить в вас живуть ще страхи й образи того часу. Варто заглянути в себе і чесно відповісти на питання, що ж вас так лякає? Що з вашого дитинства не дає вам повноцінно жити сьогодні? Це, здавалося б, риторичні питання – але в них таїться істина кардинальної зміни становища людини в майбутньому.

До чого сниться пам’ятник за іншим сонникам

В осінньому соннику сказано, що пам’ятник невідомому людині, побачений вами сниться до того, що ви незабаром відвідайте досі невідоме вам місце. Якщо ж у сні ви призначили якусь зустріч біля пам’ятника – наяву ви отримаєте відмову у підписанні договору, інших важливих документів. Якщо ж мова йде про побачення біля пам’ятника – ви отримаєте відмову від своєї другої половини.

В еротичному соннику сказано, що пам’ятник сниться до любовної пригоди, особливо якщо це меморіальний пам’ятник. Тоді вас чекає безліч цікавих знайомств та пригод. Обранець буде саме тією людиною, який створить вам радість і комфорт. Якщо ж вам приснився пам’ятник саме на могилі – ваші почуття не буду сприйняті всерйоз, і ваші старання заради людини не виправдають надій. Вам доведеться далі займатися пошуком своєї другої половинки.

За сонником Хассе побачити пам’ятник у сні – до даремного труду. Якщо ви побачили власний пам’ятник – ви знайдете спокій і душевну рівновагу. Надгробний пам’ятник сниться до печалі, тузі і втрат.

Також цікаве:  До чого сниться дівчина, яка подобається: тлумачення сну

В езотеричному соннику сказано, що пам’ятник сниться до перешкод і складнощів. Також такий сон може означати проблеми і перешкоди тим, хто володіє владою. Якщо людині присниться власний пам’ятник – значить, його чекає скора смерть. Якщо людина побачив надмогильний пам’ятник для себе уві сні – це означає його довге життя. Якщо людина побачив уві сні надгробний пам’ятник іншій людині – прийшла пора всерйоз задуматися про сенс власного життя. Про те, чи в правильному напрямку людина рухається.

У соннику апостола Симона Кананіта пам’ятник сниться до даремного труду. Якщо ж сниться власний пам’ятник – значить, життя буде спокійна. Якщо уві сні прийде надгробний пам’ятник – вас очікує печаль.

У весняному соннику сказано що пам’ятник з кладовища сниться як символ того що вам давно пора згадати про своїх предків, замовити службу за упокій. Якщо уві сні ви особисто встановлюєте пам’ятник на могилі – значить, ви серйозно захворіли. Ця хвороба закінчиться вашою смертю.

У французькому соннику сказано, що пам’ятник сниться як знак, що наближаються сумних подій. Якщо ж пам’ятник захоплює своєю монументальністю і красою – вас чекають несподівані звістки, вони будуть радісні, вас чекає фінансовий успіх. Запущений, порослий травою пам’ятник сниться до забуття.

У циганському соннику сказано, що якщо ви в сні споруджує пам’ятник – вас прийде успіх у всіх справах і починаннях. Якщо ви споглядаєте перед собою пам’ятник – у вас буде серйозна розмова зі знатною особою, можливий серйозна розмова з начальством.

Якою б сон вам приснився, якщо в ньому ви побачили пам’ятник – варто оцінити свої можливості реально і відповісти чесно на питання, на чому ж ви так наполягаєте, що відмовляєтеся бачити реальний хід подій? Можливо, ви всерйоз зайняті своєю персоною і забуваєте про значущість навколишніх вас людей? Тоді варто змінити таке своє ставлення до справ. Інакше будуть втрачені і відносини, і дружба, і улюблена робота. Слід з вдячністю приймати підказки сновидінь і слідувати їх напутствиям, їх прогнозам.