До чого сниться коханка чоловіка: тлумачення снів про коханку чоловіка

До чого сниться коханка чоловіка. Основні тлумачення до чого сниться коханка чоловіка: чого можна чекати

Що таке сни?

Відображення емоційного стану людини, або найчистіші передбачення майбутнього?

Що вони несуть в собі?

Відображення страхів, чи правду?

Варто розібратися.

До чого сниться коханка чоловіка – основне тлумачення

Заміжніх жінок досить часто відвідує страх, що їх улюблений їм зраджує. Є жінки, які постійно думають про це, мучать себе картина зрад і в результаті отримують нервовий зрив, стан тривожності.

Перебуваючи в такій ситуації, жінка і наяву і уві сні починає уявляти собі втіхи свого благовірного з іншого. Але насправді при такому нервовому напруженні мозок уві сні проектує страхи. В даному випадку він не прогнозує майбутнє, він накладає підсвідомі образи на сон.

Варто повернутися до психологічних коренів цієї проблеми – на підсвідомому рівні жінка боїться зрад. І це робить їх досить таки реальними. Але якщо жінці вперше приснилася коханка чоловіка – варто розібратися, можливо, натягнуті відносини між подружжям і жінка втомилася від них.

Якщо це дійсно так, тоді варто прикласти всі зусилля для збереження шлюбу, так як подібні сновидіння є першими сигналами про те, що проблем у шлюбі навряд чи вдасться уникнути. Чого точно не варто робити? Прокручувати в голові знову і знову картину зради, потрібно розуміти, що це всього лише сон і нічого більшого.

Якщо уві сні жінка не просто застає чоловіка за зрадою, а приємно проводить час в компанії своєї коханки і навіть дружить з нею – це хороший знак. Такий сон означає лише те, що в шлюбі жінки насправді панує гармонія і спокій. Їй, можливо, стало нудно з-за одноманітності відносин. Але не варто кидати все і починати активну бурхливе життя. Досить просто провести час разом з чоловіком. Йому це дійсно потрібно.

Якщо ж у сні всі троє сваряться і намагаються з’ясувати стосунки – значить, сварок не уникнути. Можливий навіть розрив відносин, розлучення. Будь-сон про зраду говорить про те, що жінка насправді не довіряє своєму коханому.

Жінка може підсвідомо відчувати бажання змінити чоловіка їй, і вона проектує його бажання у своєму сні. Всі ці події можуть истерзать її, але якщо жінка зрозуміє, що причиною їх виникнення є обопільне невдоволення та недовіру – вона зможе змінити ситуацію в сім’ї і заспокоїтися.

Також цікаве:  До чого сниться розлучення: тлумачення сну про розлучення

Якщо чоловікові приснився такий сон, тоді варто йому задуматися над якістю його сімейних відносин. Приділяє він належну увагу своєю вірною половинці? Не мучить його докори сумління за раніше вчинені бездумні вчинки?

Що потрібно обов’язково зробити в цій ситуації? Подарувати собі і другій половинці вечеря при свічках, романтичну зустріч, спільний відпочинок. Навіть якісний інтим здатний виправити ситуацію.

Трапляється і так, що у сні є не власний чоловік, а чужий. Такий сон особливо незрозумілий жінкам. Вони починають лякатися і не можуть повністю розтлумачити його. Але все банально просто – у вашому оточенні з’явився ворог, який готовий в будь-який момент вас підставити.

Варто також відзначити, що подібне сновидіння може говорити про те, що жінка сама образила близького друга, і він затаїв злобу. Подібні ситуації відбуваються через легковажного і недбалого поводження. Після такого сну не варто приймати важливі рішення та укладати угоди на великі суми грошей. Кращим варіантом буде відсидітися в тиші і спокої. Обміркувати плани на майбутнє, свою поведінку.

Якщо уві сні жінці приснилося, як чужий чоловік цілує ніжно і пристрасно коханку – такий сон говорить про можливі проблеми, винованой в яких буде сама дружина. Категорично заборонено в цей час влаштовувати далекі поїздки і звані вечері, зустрічі. Варто задовольнятися малим, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

До чого сниться коханка чоловіка по соннику Міллера

Такий сон говорить про те, що у коханого будуть кепські справи. Неприємності можуть торкнутися будь-якої сфери його життя. Якщо чоловік більше дорожить любов’ю – це трапиться з відносинами, якщо роботою – з фінансами буде туго.

Також такий сон може говорити про те, що подружжя зрадять друзі. Це будуть ті люди, від яких вони ну ніяк не чекали підступу. Якщо присниться сон, в якому коханка зраджує чоловікові – наяву у пари виявиться найлютіший ворог, який не дасть їм жити спокійно, він буде будувати підступи і всіляко заважати їх щастя. Не обов’язково, що це буде жінка.

Також цікаве:  До чого сняться танці: тлумачення сну про повільні і швидкі танці

Якщо жінці присниться, як вона лає коханку і та плаче – варто задуматися над тим, чи не сувора вона зі своїми близькими людьми. Її жорсткий характер може призвести до того, що чоловік дійсно вирішить пов’язати свою долю з іншою, більш ніжною жінкою.

До чого сниться коханка чоловіка по соннику Фройда

До чого сниться коханка чоловіка – в сонник Фрейда сказано, що подібне сновидіння говорить про невпевненість подружжя. Вона затиснута в сексі, а її чоловік активний. Можливо, жінка соромиться свого тіла або віку. Про це в особливості кажуть сни, в яких коханки виглядають набагато краще дружин.

Якщо коханка навпаки дурна собою і багатослівна – такий сон говорить що жінці не варто сумніватися у вірності обранця, все в їх дім буде мирно і чинно. Не варто багато розповідати про особисте життя – вона повинна зберігатися в секреті.

Якщо присниться, як ви діліться секретами з коханкою чоловіка – наяву вам не вистачає уваги і довіри. Варто їх терміново компенсувати, інакше біди не уникнути. Чоловік відчуває себе самотнім і покинутим.

До чого сниться коханка чоловіка з іншим сонникам

В англійській соннику сказано до чого сниться коханка чоловіка – до сліз і горя. Не буде можливості у жінки протистояти життєвим труднощам, вона настільки витає в мріях, що не помічає небезпеки, яка супроводжує її сім’ю.

У ведичному соннику сказано, що такий сон попереджає про небезпеку. Необхідно згадати всі деталі сну – тоді стане ясно, звідки чекати біди. Потрібно бути обережним з вогнем, уникати всіх його проявів, стежити за електроприладами. Тому як в соннику сказано, що подібне сновидіння може обіцяти пожежа.

Варто відзначити, що даний сонник не трактує зраду чоловіка уві сні як можливу зраду наяву. В тому то і справа, що жінка відразу засмутиться, що можливо благовірний їй зрадив і перестане боятися інших пригод.

Також цікаве:  До чого сниться колодязь: тлумачення сну

Також жінці варто задуматися, можливо, вона сама грішила і допустила зраду. Тепер її гризуть докори сумління, які ніяк не хочуть відпускати жінку. Їй варто переглянути своє ставлення до шлюбу, перестати звинувачувати себе і ревнувати чоловіка. Ревнощі зруйнувала сотні сімей і не варто через сновидіння з’ясовувати стосунки, тим більше, що найчастіше такий сон не трактується буквально.

У сексуальному соннику сказано, що подібне сновидіння каже, що у жінки проблеми зі здоров’ям. Вона переживає за свій дім, свою сім’ю, їй здається, що хтось третій винен в їх проблеми з чоловіком.

Такий сон може вказувати на проблему порожнистої сфери у жінки. Їй варто упевнитися в тому, що вона здорова. Якісні інтимні стосунки з чоловіком виправлять ситуацію, якщо причиною сновидіння є підсвідомий страх самотності.

Якщо у жінки таки присутні приховані страхи та комплекси – їй варто терміново від них позбавлятися, інакше вона втратить все. І довіра і сім’ю. Якщо подібні сни повторюються знову і знову у жінки насправді присутні проблеми психологічного плану, які і далі будуть заважати їй жити.

В езотеричному соннику вказується, що якщо жінці приснився коханка чоловіка – варто бути уважною з жінками. Хтось підступно бреше про неї, псує їй репутацію. Якщо жінці приснилося що у чоловіка і коханки є спільна дитина – такий сон говорить про те, що жінці варто самій подбати про свій будинок і нащадків. Якщо дітей немає – їй варто подбати про те, щоб вони з’явилися на світ, інакше такий шанс буде втрачено.

Приснилася коханка чоловіка? Не варто сумувати і засмучуватися. Не варто з’ясовувати стосунки, тому що це всього лише сон, а сім’я – це реальність. Після таких снів жінки перестають довіряти чоловікові і починають шукати сліди зрад. Всі ці дії тільки шкодять і в реальності можуть призвести до зради. Просто жінці потрібно більше уваги приділяти своєму шлюбу. Тоді і думок, не те щоб сновидінь про зраду не буде. Будуть тільки яскраві будні і міцні відносини з партнером.