До чого сниться коханка чоловіка: тлумачення снів про коханку чоловіка

До чого сниться коханка чоловіка. Основні тлумачення до чого сниться коханка чоловіка: чого можна чекати

Що таке сни?

Відображення емоційного стану людини, або найчистіші передбачення майбутнього?

Що вони несуть в собі?

Відображення страхів, чи правду?

Варто розібратися.

До чого сниться коханка чоловіка – основне тлумачення

Заміжніх жінок досить часто відвідує страх, що їх улюблений їм зраджує. Є жінки, які постійно думають про це, мучать себе картина зрад і в результаті отримують нервовий зрив, стан тривожності.

Перебуваючи в такій ситуації, жінка і наяву і уві сні починає уявляти собі втіхи свого благовірного з іншого. Але насправді при такому нервовому напруженні мозок уві сні проектує страхи. В даному випадку він не прогнозує майбутнє, він накладає підсвідомі образи на сон.

Варто повернутися до психологічних коренів цієї проблеми – на підсвідомому рівні жінка боїться зрад. І це робить їх досить таки реальними. Але якщо жінці вперше приснилася коханка чоловіка – варто розібратися, можливо, натягнуті відносини між подружжям і жінка втомилася від них.

Якщо це дійсно так, тоді варто прикласти всі зусилля для збереження шлюбу, так як подібні сновидіння є першими сигналами про те, що проблем у шлюбі навряд чи вдасться уникнути. Чого точно не варто робити? Прокручувати в голові знову і знову картину зради, потрібно розуміти, що це всього лише сон і нічого більшого.

Якщо уві сні жінка не просто застає чоловіка за зрадою, а приємно проводить час в компанії своєї коханки і навіть дружить з нею – це хороший знак. Такий сон означає лише те, що в шлюбі жінки насправді панує гармонія і спокій. Їй, можливо, стало нудно з-за одноманітності відносин. Але не варто кидати все і починати активну бурхливе життя. Досить просто провести час разом з чоловіком. Йому це дійсно потрібно.

Якщо ж у сні всі троє сваряться і намагаються з’ясувати стосунки – значить, сварок не уникнути. Можливий навіть розрив відносин, розлучення. Будь-сон про зраду говорить про те, що жінка насправді не довіряє своєму коханому.

Жінка може підсвідомо відчувати бажання змінити чоловіка їй, і вона проектує його бажання у своєму сні. Всі ці події можуть истерзать її, але якщо жінка зрозуміє, що причиною їх виникнення є обопільне невдоволення та недовіру – вона зможе змінити ситуацію в сім’ї і заспокоїтися.

Якщо чоловікові приснився такий сон, тоді варто йому задуматися над якістю його сімейних відносин. Приділяє він належну увагу своєю вірною половинці? Не мучить його докори сумління за раніше вчинені бездумні вчинки?

Що потрібно обов’язково зробити в цій ситуації? Подарувати собі і другій половинці вечеря при свічках, романтичну зустріч, спільний відпочинок. Навіть якісний інтим здатний виправити ситуацію.

Трапляється і так, що у сні є не власний чоловік, а чужий. Такий сон особливо незрозумілий жінкам. Вони починають лякатися і не можуть повністю розтлумачити його. Але все банально просто – у вашому оточенні з’явився ворог, який готовий в будь-який момент вас підставити.

Варто також відзначити, що подібне сновидіння може говорити про те, що жінка сама образила близького друга, і він затаїв злобу. Подібні ситуації відбуваються через легковажного і недбалого поводження. Після такого сну не варто приймати важливі рішення та укладати угоди на великі суми грошей. Кращим варіантом буде відсидітися в тиші і спокої. Обміркувати плани на майбутнє, свою поведінку.

Якщо уві сні жінці приснилося, як чужий чоловік цілує ніжно і пристрасно коханку – такий сон говорить про можливі проблеми, винованой в яких буде сама дружина. Категорично заборонено в цей час влаштовувати далекі поїздки і звані вечері, зустрічі. Варто задовольнятися малим, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.