До чого сниться лисий чоловік, лиса жінка: тлумачення сну про лисих

До чого сниться лисий – толковния різних сонників. Чого можна чекати, якщо приснився лисий чоловік: чоловік або жінка

Нічого страшного в зовнішність лисих чоловіків немає. До того ж частина жінок вважають, що лисина надає чоловікові більше сексуальності. У цьому матеріалі спробуємо розібратися за допомогою відомих сонників – до чого сниться лисий чоловік?

До чого сниться лисий чоловік?

Отже, про що може свідчити такий сон? Якщо він приснився молоденької дівчини – це сигнал до того, що їй варто бути дуже обережною. Такий сон застерігає дівчину: якщо їй нещодавно було зроблено пропозицію руки і серця, то їй варто гарненько задуматися, щоб в кінцевому підсумку відповісти відмовою, адже такий шлюб не буде обіцяти нічого доброго. Сон такого роду як би робить попередження: наречений не надто щирий, і може обманювати дівчину.

Якщо заміжньої дівчини приснився її чоловік лисим – до проблем і сварок в сім’ї на ґрунті матеріальних труднощів.

Якщо ж чоловікові приснився чоловік з лисиною, тоді йому варто задуматися – а чи немає у нього суперника. І навіть якщо його поки що немає, то сон як би натякає, що він може дуже скоро виникнути. Тому, щоб уникнути такого нехорошого розвитку подій, не завадило б приділяти стосункам зі своєю дружиною або дівчиною більше уваги.