До чого сниться риба жінці: тлумачення сну

До чого сниться риба жінці – чи правда, що до вагітності? Основні тлумачення: до чого сниться жива риба жінці

У житті ми часто стикаємося з загадковими і навіть містичними подіями. Те ж можна сказати і про наших сновидіннях, у них дуже часто зустрічаються настільки вигадливі картини і знаки, що стає складно їх трактувати. До чого сниться риба? Що обіцяє сон, в якому жінці присниться жива риба? Варто розібратися.

До чого сниться риба жінці – основне тлумачення

Варто вказати на те, що здавна символ риби означав родючість і дітородіння. Навіть ворожіння на кавовій гущі, якщо жінці виливалася риба – це означало, що у неї є всі шанси невдовзі стати мамою.

Але що означає сон про рибі, який приснився вагітної? До чого сниться жива риба жінці, яка чекає на дитину – до прекрасного завершення вагітності легкими пологами. Такий сон підбадьорює майбутню матусю і говорить їй про те, що з малюком все буде в порядку.

Інші тлумачення снів про рибу:

• Мертва риба, приснився вагітної – до викидня;

• Заморожена риба – символ застою у справах, проблем, які виникнуть внаслідок зволікання;

• Якщо дівчина в сні самостійно заморожує рибу, або набуває її на базарі – наяву вона дійсно самостійно противиться розвитку відносин, вона не хоче їх але не залишає свого обранця в спокої;

• Якщо дівчина хвора і їй присниться заморожена риба – процес одужання ще затягнеться;

• Копчена риба у сні означає невизначеність наяву, руйнування сподівань;

• Сушена ж риба обіцяє веселощі і радісні події, приїзд друзів і родичів;

• Якщо жінка уві сні чистить рибу – наяву вона своєю поведінкою відштовхує чоловіків, варто розібратися в причинах цього і усунути їх;

• Якщо жінка уві сні подає свіжу рибу до столу – вся родина на неї розраховує;

• Якщо жінці під сні з’явиться лише голова риби – це сприятливий знак – незабаром вона укласти вигідну угоду, її стосунки перейдуть на новий романтичний рівень;

• Червона риба у сні обіцяє удачу та достаток, швидку вагітність;

• Якщо жінка їсть червону рибу в сні – наяву вона вийде заміж за забезпеченого чоловіка, який готовий заради неї на все;

• Багато акваріумних рибок обіцяють дівчині багато дітей;

Також цікаве:  До чого сняться абрикоси: тлумачення сну

• Якщо акваріумні рибки уві сні ведуть себе агресивно – наяву дівчина захоче змінити обстановку, змінити партнера і звичайний хід подій свого життя.

До чого сниться риба жінці – малий Велесов сонник

Риба в сні по Велесову соннику означає для жінки:

• Прибуток, швидке зачаття і народження дитини;

• Величезна риба – до наклепів;

• Велика риба – до достатку і прибутку;

• Маленька рибка сниться до хвороби, горя;

• Жива риба – до удачі і довгого життя;

• Загнившая риба – до хвороби і фінансових втрат;

• Ловити рибу жінці у сні – до швидкої вагітності;

• Якщо жінка ловить рибу, а вода каламутніє – до хвороби і неприємностей;

• Якщо жінці вдається зловити тільки дрібних рибок – її чекає розорення і горе;

• Якщо риба різнобарвна уві сні – варто чекати сварок і скандалів;

• Якщо жінка годує рибу у сні – вона зможе здолати суперницю і всіх своїх ворогів;

• Свіжа риба сниться до известиям;

• Вибирати рибу на ринку – до прибутку і достатку в домі;

• Їсти варену, смажену рибу – до хвороб і клопотів;

• Їсти рибу сиру – до розорення;

• Гладити рибу – до негараздам;

• Буйна риба обіцяє хороший заробіток.

До чого сниться риба жінці по соннику Езопа

В сонник Езопа сказано до чого сниться жива риба жінці – до необхідності зберігати таємницю і берегти свій дім від негараздів. Бачити, як багато рибок хлюпочуться у воді – стати мимовільним свідком того, як інші люди намагаються незаконним шляхом вирішити свої проблеми.

Якщо в сні велика риба їсть рибу меншого розміру – наяву начальство не пошкодує жінку і буде всіляко до неї чіплятися, можливо навіть без приводу. Якщо жінка уві сні ловить рибу – їй не варто посвячувати в свої плани оточуючих, їй варто бути більш уважною до своїх бажань і до своїх потреб. Варто уважно придивитися до того, яка рибка клюють уві сні. Якщо велика – все задумане реалізується, якщо клювання немає взагалі – варто відкласти плани на потім.

Якщо жінка уві сні спостерігає саме за акваріумними рибками – наяву вона займе вичікувальну позицію в дуже важливій справі – це її й погубить, так як вичікувати можна до певного моменту, потім їй доведеться відповідати за своє мовчання і за те, що вона пустила все на самоплив.

Також цікаве:  До чого сниться жаба жінці: тлумачення снів

Якщо жінка готує уві сні рибне меню, або вживає рибу в їжу – такий сон обіцяє вирішення всіх проблем і негараздів. Варто святкувати перемогу не поодинці – а з тими, хто допоміг її дістати.

Якщо ж жінка уві сні зловила маленьку рибку і випустила її назад у воду – наяву вона будує грандіозні повітряні замки, які луснувши – сильно її розчаровують.

До чого сниться риба жінці по соннику Фройда

До чого сниться жива риба жінці у сні – до того, що вона активна в сексуальному житті і їй необхідний такий же активний партнер для створення повноцінного союзу. Якщо жінці присниться, що вона ловить рибу – наяву вона не може відключатися від побутових потреб заради сексуальних потреб і тим більше заради любові. Їй варто бути більш впевненою в собі і більше часу приділяти своїй жіночності та сексуальності. За побутовими клопотами їй не вистачає вміння утримати увагу чоловіки.

До чого це може призвести до депресії та розчарування у всьому світі. Що варто їй зробити – їй варто приділити особливу увагу своїм внутрішнім потребам і бажанням, їй варто задатися питанням, чого саме вона хоче від життя з коханою людиною, і якщо такого немає – якою вона хотіла б його бачити.

Якщо жінка уві сні сама їсть рибу і при цьому ні з ким не ділиться – такий сон говорить про себелюбної та харизматичної особи, яка за власним его забуває про існування близьких людей. Також такий сон говорить про жінку, яка в сексі не прагне доставити задоволення партнеру – вона хоче отримувати його тільки для себе і не замислюється про те, чому її чоловік не прагне до подальшого розвитку відносин.

Якщо жінка уві сні ловить рибу і нічого не може зловити – такий сон говорить про її комплексах сексуального плану. Такі сни говорять, що вона досить рано отримала негативний інтимний досвід і тепер їй потрібно перебороти свої страхи і комплекси заради того щоб отримати нові можливості в інтимному плані. Під новими можливостями маються на увазі нові знайомства і стосунки з можливістю переростання в шлюб.

Також цікаве:  До чого сняться тістечка: тлумачення сну про поїдання, купівлю тістечок

До чого сниться риба жінці за іншим сонникам

В сонник Медеи сказано, що якщо жінці присниться, як вона їсть рибу разом зі своїм партнером – наяву вона знайде чудові, міцні стосунки з ним. Такий сон говорить, що між партнерами буде панувати взаєморозуміння і довіру. Вони зможуть розділити всі радощі і всі прикрощі.

Якщо чоловік відмовляється уві сні від риби, яку йому запропонувала жінка – наяву він може відмовитися і від відносин з нею, варто придивитися до всіх деталей сну – в них прихована таємниця, яка і приведе до подібної поведінки чоловіка.

Якщо жінка побачить у сні, як її чоловік їсть рибу разом з іншою – варто запам’ятати, хто грав у сні роль суперниці, дуже ймовірно, що ця жінка стане такою і наяву. Але якщо він їсть рибу з незнайомкою – значить, таємний роман вже є і варто серйозно поговорити зі своїм обранцем про те, як будуть розвиватися відносини надалі, бо через сон життя підказує жінці, що її обманюють. Але чи вона хоче і далі бути жертвою обману?

В езотеричному соннику сказано, що риба є жінки уві сні як символ жіночого начала. Вона повинна придивитися до поведінки риб, і осмислити свою поведінку. Вона повинна зрозуміти своє призначення, і утвердиться в житті. Якщо уві сні їй вдається зловити рибу і в останній момент та вислизає у жінки з рук – варто бути більш спритною, інакше всі хороші шанси налагодити своє життя іссякнут. Також, якщо жінка перебуває у відносинах або в шлюбі – їй варто більше уваги приділяти судженому, інакше він також вислизне з рук.

У будь-якому випадку сни – це підказки долі і навіть якщо вони говорять про несприятливі події в житті і про горе – варто бути вдячними за те, що попередження з’являється в життя завчасно. Найчастіше жінка встигає осмислити всі свої проступки і вжити активних заходів щодо їх усунення до того як негативні процеси в її житті стануть невідворотними. Саме в цьому і полягає цінність сновидінь – в можливості з їх допомогою змінювати майбутнє.