До чого сниться суперниця: тлумачення сну про суперниць

До чого сниться суперниця: справжня чи уявна? Основні тлумачення – до чого сниться суперниця, бійка або дружба з нею

Сни про зради не обіцяють хорошого. Кожна дівчина підсвідомо боїться зради свого коханого.

Цей страх може викликати навіть сновидіння про те, як її коханий проводить час в компанії інших жінок. Але у подібних снів бувають і інші причини. До чого сниться суперниця?

Варто розібратися.

До чого сниться суперниця – основне тлумачення

Перед тим як розтлумачувати до чого сниться суперниця – стоїть у деталях згадати весь сон, в ньому будуть приховані відповіді на всі хвилюючі питання, підказки, як вести себе далі зі своїм коханим. Важливо згадати, де саме ви зустріли суперницю, і супроводжував ваш коханий її при цьому. Також важливі ваші почуття, які супроводжують вас у сні. Навіть самі дрібні деталі можуть бути дуже важливі для правильного трактування сновидіння.

Якщо суперниця уві сні йде під руку з вашим коханою людиною – ви самі не впевнені в собі і вельми скромні. Вам варто зайнятися собою, і тоді вам не потрібно буде переживати, що ваш чоловік подивиться на іншу жінку. Він буде полонений саме вашою красою і буде належати тільки вам.

Якщо ж ви стали закохану парочку в процесі зради – ви незадоволені своїми інтимними стосунками з партнером. Можливо, ви шукайте причину цього в зовнішніх обставинах, але вона таїться глибоко всередині. Якщо ж вам приснилося, як ваш коханий обмінюється ніжними словами зі своєю другою жінкою – вам самим не вистачає ласки кохання, приємних і ніжних слів. Вам варто компенсувати цю нестачу і краще сказати про це своєму постійному партнерові, чим намагатися компенсувати її на стороні.

Якщо ви чуєте, як ваш улюблений свариться з коханкою – ви отримаєте перемогу в принциповому для вас суперечці. Якщо ж ви намагаєтеся виграти важливе для вас справа, навіть судове – ви обов’язково це зробите, адже сон обіцяє вам перемогу над собою і над супротивниками. Також варто приділити особливу увагу таким деталям сну:

• Якщо суперниця вступає з вами в суперечку – ваші ж подруги вас обговорюють за спиною;

• Якщо суперниця плаче – ви помиріться з коханим;

• Якщо ви бачите, як суперниця тікає – ви позбудетеся від ворогів;

• Якщо вона обзиває вас і бажає вам зла – ви будете мучитися душевно, вас чекає довгий період розчарувань;

• Якщо суперниця робить вам подарунок – вас очікує обман.