До чого сниться суперниця: тлумачення сну про суперниць

До чого сниться суперниця: справжня чи уявна? Основні тлумачення – до чого сниться суперниця, бійка або дружба з нею

Сни про зради не обіцяють хорошого. Кожна дівчина підсвідомо боїться зради свого коханого.

Цей страх може викликати навіть сновидіння про те, як її коханий проводить час в компанії інших жінок. Але у подібних снів бувають і інші причини. До чого сниться суперниця?

Варто розібратися.

До чого сниться суперниця – основне тлумачення

Перед тим як розтлумачувати до чого сниться суперниця – стоїть у деталях згадати весь сон, в ньому будуть приховані відповіді на всі хвилюючі питання, підказки, як вести себе далі зі своїм коханим. Важливо згадати, де саме ви зустріли суперницю, і супроводжував ваш коханий її при цьому. Також важливі ваші почуття, які супроводжують вас у сні. Навіть самі дрібні деталі можуть бути дуже важливі для правильного трактування сновидіння.

Якщо суперниця уві сні йде під руку з вашим коханою людиною – ви самі не впевнені в собі і вельми скромні. Вам варто зайнятися собою, і тоді вам не потрібно буде переживати, що ваш чоловік подивиться на іншу жінку. Він буде полонений саме вашою красою і буде належати тільки вам.

Якщо ж ви стали закохану парочку в процесі зради – ви незадоволені своїми інтимними стосунками з партнером. Можливо, ви шукайте причину цього в зовнішніх обставинах, але вона таїться глибоко всередині. Якщо ж вам приснилося, як ваш коханий обмінюється ніжними словами зі своєю другою жінкою – вам самим не вистачає ласки кохання, приємних і ніжних слів. Вам варто компенсувати цю нестачу і краще сказати про це своєму постійному партнерові, чим намагатися компенсувати її на стороні.

Якщо ви чуєте, як ваш улюблений свариться з коханкою – ви отримаєте перемогу в принциповому для вас суперечці. Якщо ж ви намагаєтеся виграти важливе для вас справа, навіть судове – ви обов’язково це зробите, адже сон обіцяє вам перемогу над собою і над супротивниками. Також варто приділити особливу увагу таким деталям сну:

• Якщо суперниця вступає з вами в суперечку – ваші ж подруги вас обговорюють за спиною;

• Якщо суперниця плаче – ви помиріться з коханим;

• Якщо ви бачите, як суперниця тікає – ви позбудетеся від ворогів;

Також цікаве:  До чого сниться мити голову: тлумачення сну про миття голови

• Якщо вона обзиває вас і бажає вам зла – ви будете мучитися душевно, вас чекає довгий період розчарувань;

• Якщо суперниця робить вам подарунок – вас очікує обман.

До чого сниться суперниця по соннику Міллера

До чого сниться суперниця по соннику Міллера? Вона сниться як символ відбулися, незрілих відносин, які не дають повноцінно розвиватися партнерам. Їм варто бути більш уважними один до одного, щоб не втратити орієнтир у житті.

Якщо ж вам присниться, як суперниця чекає первістка від вашого коханого – цей сон символізує лише ваші страхи і побоювання. Ви схильні і одержимі ними. Якби подібна ситуація трапилася наяву – ви б просто не знали що робити, ви б втратили все, тому страхи і реалізуються у вас уві сні.

Варто пам’ятати, що необґрунтована ревнощі часто руйнує стосунки. Не потрібно постійно дорікати партнера в зраді, дабу не накликати її. Варто вчитися прощати і приймати його таким, який він є.

Якщо ви бачите уві сні як б’єте суперницю – такі сни обіцяють вам таку життєву ситуацію, в якій ви отримаєте значний матеріальний і моральний збиток. Якщо ви б’єте її ногами або руками – вас очікує сварка з коханою людиною. Якщо вам присниться, що ви взагалі будете тягати її за волосся – в реальності ви не знайдете більше спільної мови зі своїм обранцем.

• Якщо ви б’єте жінку палицею – ваші відносини вже не можна буде відновити;

• Якщо ви в сні вдарили суперницю ножем – ви можете зробити непоправну помилку;

• Якщо в сні вас перемагає суперниця – у любові ви отримаєте ураження;

• Якщо ви у бійці перемагаєте суперницю і відчуваєте непідробні почуття щастя від цього – ви будете відчувати почуття реального переваги над жінками;

• Якщо ви стріляєте з пістолета в суперницю – ви своє життя зможете настільки кардинально змінити, що самі здивуєтеся.

Якщо ж вам присниться, як ви прийшли до суперниці в гості – наяву ви намагаєтеся помиритися зі своїм обранцем, вдасться вам це чи ні – підкаже сон. Якщо ж вас коханка пустила в свій дім – наяву ви зможете помиритися з коханою людиною, ви зможете знайти з ним взаєморозуміння. Якщо ж суперниця в сні вас вигнала – вам варто переглянути своє ставлення до коханого, можливо в якихось питаннях ви були не праві, варто відкласти перемир’я до кращих часів.

Також цікаве:  До чого сниться подушка: тлумачення сну подушку

Якщо ж з суперницею ви і зовсім подружилися – такий сон говорить про те, що ви зможете в житті роздобути вірного помічника і друга. Також сонник може передвіщати вам успіхи у всіх ваших починаннях, вам допоможе такий необхідний рада вашого компаньйона і соратника. Якщо ж у сні ви дружелюбно спілкуєтеся з суперницею – ви незабаром також доброзичливо будете розмовляти зі своїми друзями дитинства. Вони вам стануть як допомогу в самий відповідний момент і зможуть допомогти у тій ситуації, в якій ви раніше не знаходили можливостей вирішення і реалізації.

До чого сниться суперниця по езотеричного соннику

В езотеричному соннику сказано, що бачити уві сні суперницю не такий вже і поганий сон. Він багато в чому може бути навіть корисним для жінки. Що мається на увазі? Побачивши такий сон, вона може добряче задуматися над своєю поведінкою, над тим цінує вона свого коханого, чи дійсно вона розділяє його ідеї і його життєві пріоритети.

Поява суперниці уві сні для жінки, яка займається наяву бізнесом, може також означати, що її конкуренти ведуть активну боротьбу за її територію. Варто уважно придивитися до свого оточення. Хто-то в ньому дійсно може підставити вас в будь-який момент остерігатися цього варто не тільки з-за можливих фінансових втрат, але й з-за можливого морального збитку.

Якщо вам присниться суперниця, яку ви наяву знаєте в обличчя – варто придивитися до цієї жінки, можливо, вона готова завдати непоправної шкоди вам і вашій родині. Якщо ви знаєте, що у вас є суперниця, і вона вам сниться, обов’язково потрібно перевірити, чи немає у вас в будинку підкладали. Можливо, вам хтось приніс стару річ, або підклав розбите дзеркало, щоб добро і благополуччя від вас втікала як крізь пальці.

Якщо уві сні у вас зав’язалася суперечка з суперницею, і ви його програли – ваші вороги здобудуть перемогу і розгромлять вашу точку зору, ви можете втратити не тільки родини, але й роботи, а це для вас важливо. Якщо ж ви посварилися з суперницею у сні і ваш чоловік вас захистив – такий сон говорить про те, що вам нема чого боятися, він дійсно з вами і ви пара, якій багато хто заздрить. Варто побоюватися саме цієї заздрості.

Також цікаве:  До чого сниться землетрус: тлумачення снів про землетрус

До чого сниться суперниця по іншим сонникам

В сонник Езопа сказано, що суперниця у весільній сукні – це досить поганий знак, який з’явився саме уві сні. Такий сон означає, що при появі іншої жінки ваш чоловік віддасть перевагу саме їй. Але такий сон може означати і те що ви боїтеся шалено втратити розташування свого чоловіка. Якщо це так – вам варто зайнятися собою, а не пошуком варіантів його уявної зради.

Якщо в сні на одязі суперниці ви помітили плями – ваш обранець не може вибрати одну з двох жінок. Так говориться в сонник Хассе. Якщо ж одяг на іншій жінці і зовсім порвана – вона сама відмовиться від чоловіка і не захоче мати з ним сім’ю. Якщо суперниця п’яна – це говорить про те, що вам варто побоюватися погіршення відносин з близькою людиною. Якщо ж ви бачите і зовсім мертву суперницю – у відданості і любові вашої коханої людини вам сумніватися не варто. Насправді вами керують страхи, вони необґрунтовані.

Якщо ж ви взагалі бачите уві сні кілька коханок свого чоловіка – такий сон говорить тільки про те, що наяву ви зустрінете не суперницю, а подругу, кілька подруг і чудово проведете час з ними. Якщо ж ви побачили, що ваша суперниця – це ваша родичка чи сестра – вас очікує сварка з цією дівчиною. Сварка не буде мати відношення до вашій родині але буде досить серйозною і неприємної для обох дівчат.

Боятися снів не варто і навіть таких сновидінь, в яких ви бачите коханку свого коханого. Це, швидше всього лише сон, і вам варто сприймати реальність полі позитивно. Тоді і ваші відносини з вашою другою половинкою будуть більш позитивними і будуть приносити вам багато радості і щастя.

Довіряйте собі і своїй коханій людині, тоді вашим відносинам нічого не загрожує.