До чого сняться поминки: тлумачення снів про поминки

До чого сняться поминки: що нам кажуть сонники Міллера, Фрейда, Лоффа та інших. Тлумачення снів про поминки

Поминки уві сні можуть мати як позитивне, так і негативне значення в соннику, все буде залежати від деяких деталей сновидіння, таких як: сюжет, емоційна наповненість і реальні обставини самої людини.

Давайте спробуємо розібратися, до чого сняться поминки, і що з цього приводу вважають провідні сонники світу.

Якщо сняться поминки самого себе?

Отже, для початку розберемо сновидіння, в яких вам приснилися поминки … самого себе. Виглядає це, звичайно, страшно, і від подібних снів людина завжди може прокинутися в холодному поту. Що ж може означати подібне сновидіння? Як не дивно, на ділі все зовсім не так погано, а навіть навпаки. Наприклад, сучасний сонник стверджує, що таке сновидіння може символізувати позитивні зміни в житті і гарний настрій. Це може бути будь-яке з далі перерахованих подій: просування по кар’єрних сходах, шлюб, влаштування особистого життя, народження малюка, якого всі так довго чекали і так далі.

Якщо ж бачите в сні, як люди веселяться на ваших поминках – це також дуже хороший знак, що віщує поліпшення фінансового благополуччя найближчим часом. Це може бути підвищення окладу, премія і якась матеріальна подяку.

Втім, стародавній сонник має своє бачення такого сну. Якщо люди на ваших поминках веселяться, танцюють і так далі – це ознака того, що вас чекає довге, сповнене радощів життя. Проте якщо людина при цьому не відчуває себе добре – це недобрий знак, що віщує втрату одного з близьких і дорогих вам людей, або втрату свого статусу в суспільстві.