До чого сняться поминки: тлумачення снів про поминки

До чого сняться поминки: що нам кажуть сонники Міллера, Фрейда, Лоффа та інших. Тлумачення снів про поминки

Поминки уві сні можуть мати як позитивне, так і негативне значення в соннику, все буде залежати від деяких деталей сновидіння, таких як: сюжет, емоційна наповненість і реальні обставини самої людини.

Давайте спробуємо розібратися, до чого сняться поминки, і що з цього приводу вважають провідні сонники світу.

Якщо сняться поминки самого себе?

Отже, для початку розберемо сновидіння, в яких вам приснилися поминки … самого себе. Виглядає це, звичайно, страшно, і від подібних снів людина завжди може прокинутися в холодному поту. Що ж може означати подібне сновидіння? Як не дивно, на ділі все зовсім не так погано, а навіть навпаки. Наприклад, сучасний сонник стверджує, що таке сновидіння може символізувати позитивні зміни в житті і гарний настрій. Це може бути будь-яке з далі перерахованих подій: просування по кар’єрних сходах, шлюб, влаштування особистого життя, народження малюка, якого всі так довго чекали і так далі.

Якщо ж бачите в сні, як люди веселяться на ваших поминках – це також дуже хороший знак, що віщує поліпшення фінансового благополуччя найближчим часом. Це може бути підвищення окладу, премія і якась матеріальна подяку.

Втім, стародавній сонник має своє бачення такого сну. Якщо люди на ваших поминках веселяться, танцюють і так далі – це ознака того, що вас чекає довге, сповнене радощів життя. Проте якщо людина при цьому не відчуває себе добре – це недобрий знак, що віщує втрату одного з близьких і дорогих вам людей, або втрату свого статусу в суспільстві.

Сон про поминках по живій людині

 • Якщо ви побачили уві сні поминки по людині, що в реальному житті ще живий – це провісник якогось великого події, на якій збереться безліч людей;
 • якщо ж ви самі присутні на обіді після похорону в честь живої людини – це хороший знак, що віщує вам благополучне життя і довголіття;
 • якщо ви знаходитесь в сні на похоронах когось із близьких родичів, який насправді живий і здоровий – це ознака загального примирення, це стосується всіх, навіть самих заклятих ворогів.
Також цікаве:  До чого сниться пальто: тлумачення сну

Сон з поминками за покійним людині

Знаходження в сні на поминках покійного людини може трактуватися абсолютно по-різному, в залежності від сприйняття сновидця і нинішнього стану його справ. Отже:

 • якщо ви поминаєте нещодавно упокоївся людини – це поганий знак, що віщує біди, великі неприємності і проблеми;
 • якщо ви були запрошені в якості гостя на поминки незнайомого вам людини – це означає, що в реальному житті вас дійсно покличуть в гості;
 • бачити поминки по давно покійним людині – ознака отримання якоїсь важливої інформації, яку необхідно скористатися вкрай акуратно і дбайливо.

Якщо сняться поминки на кладовищі?

Поминки на цвинтарі, ні в кого не викликають приємних емоцій, хоча подібний сон на ділі виявляється цілком позитивним знаком.

 • Якщо поминальний обід побачив уві сні здорова людина – це обіцяє йому довголіття, хворий – чи можна очікувати швидкого зцілення;
 • якщо ж подібний сон був побачений літньою людиною – це може бути ознакою його швидкої смерті (лише при появі додаткових ознак).

Щоб більш точно розтлумачити такий сон, треба згадати, як виглядало цвинтарі у сні. Якщо воно було досить доглянутим – це означає, що варто очікувати хороших звісток здалеку. Крім цього, подібний сон можна трактувати як ймовірність того, що ви скоро отримаєте те, що ви колись самі втратили або у вас це забрали (не обов’язково матеріальна річ).

Такий сон має ще одне значення. Якщо ви хочете досягти успіху в якійсь справі – вам доведеться багато і довго працювати, тільки таким чином ви станете ближче до своєї мети. Також необхідно врахувати емоційну складову сновидіння. Якщо ви себе в ньому вели спокійно і виважено – це означає, що навіть в критичних ситуаціях в реальному житті вам буде супроводжувати удача. Якщо ж вам у сні було тривожно і сумно – чекайте чорну смугу в житті, негаразди і проблеми.

До чого сняться поминки по соннику Міллера

Як свідчить сонник Міллера, поява на поминках людини швидше позитивний знак, ніж негативний. Багато чого буде залежати від атмосфери сновидіння, поведінку присутніх і особистості самого покійного. В цілому, присутність на поминках – це хороший знак, що віщує швидкі зміни в житті.

Також цікаве:  До чого сниться чужа квартира: основні тлумачення

Якщо ж ви перебували в сні на поминках незнайомого вам людини – це говорить про те, що вам буде складно знайти порозуміння з людьми, які вас оточують, велика ймовірність конфліктів і сварок. Сонник рекомендує в даний період вести себе максимально стримано і не вестися на провокації інших людей.

До чого сняться поминки по соннику Фройда

Зигмунд Фрейд вважає, що якщо ви спостерігаєте за своїми ж поминками уві сні – це ознака нових, цікавих змін у житті. Якщо ж ви бачите поминальний обід по людині, який насправді живий – це хороший знак, що віщує сімейне благополуччя і успіх у справах.

Щоб більш точно охарактеризувати подібний сон, слід згадати емоції, які ви відчували під час такого сновидіння. Якщо ж ви спокійно і позитивно ставитеся до ситуації, незважаючи на її трагізм – це знак, що віщує удачу. Якщо ж вам було тривожно й неспокійно на душі – це значить, що варто очікувати деякі труднощі в житті. Однак лякатися не варто, мабуть, вони не будуть довгостроковими і швидко підуть.

До чого сняться поминки по соннику Лоффа

Бачити поминки у сні – значить, буде багато важкої, напруженої роботи. Також подібний сон можна розшифрувати як невдалу гру на біржі або погану торгівлю.

До чого сняться поминки по соннику Морозової

Якщо ви уві сні побачили себе на похоронах іншої людини – це, на думку Морозова, поганий ознака, що свідчить про те, що якщо ви хворі, ваше захворювання може обіцяти летальний результат. Якщо ж ви здорові – можна очікувати втрати когось із рідних чи друзів. Також подібне сновидіння варто тлумачити про те, що ви повернетеся до одного з своїх старих планів або проектів.

Сонник Менегетті

Якщо вам приснилися поминки на зростаючу місяць – це ознака пліток, наклепів, обману. Також подібний сон може свідчити про те, що ви будете наполегливо працювати, що досягти успіху в своїй справі і прагнути до ідеалу.

Також цікаве:  До чого сняться комарі: тлумачення сну в якому розганяєш комарів

Англійський сонник

Як свідчить англійський сонник, якщо ви перебували на поминках живого в реальності людини – це сприятливий знак, що обіцяє позитивні події, або успішні рішення проблем, які дуже довго не піддавалися рішенню.

Якщо ж ви побачили себе в сні на поминках покійного людини – це, навпаки, поганий знак, що віщує про те, що незабаром варто очікувати негативних звісток здалеку (найчастіше від родичів). Люди, що займаються багато років тлумаченням снів, настійно рекомендують після такого сну відвідати церкву, поставити свічку за упокій душі людини, якого ви бачили уві сні, і скромно його пом’янути. Таким чином, вам вдасться уникнути негативного впливу такого бачення.

Сонник від А до Я

 • Якщо ви побачили в сні, як присутні на поминальному обіді когось із знайомих вам людей, який в реальному житті живий – це ознака того, що наяву його чекає довге і благополучне життя;
 • сновидіння, в якому ви побачили себе на своїх поминках, буде прямо залежати від поведінки людей, що будуть на ньому перебувати. Якщо людям дуже сумно за столом – це ознака того, що ваші плани не здійсняться;
 • якщо церемонія проходить у веселій, дружній обстановці – це означає, що незабаром ви можете розраховувати на матеріальну допомогу, і вийде позбутися від неприємностей, які вас морально обтяжують;
 • якщо поминальний обід плавно перейшов у п’яне застілля – це не дуже хороший знак, що обіцяють проблеми в сім’ї, зради чоловіка і неприємності з дітьми;
 • якщо ж вам приснився сон, у якому ви самі перебуваєте на поминках в якості живої людини або духу – це означає, що ваші нові справи або проекту отримають не такий вдалий старт, як ви на це спочатку розраховували;
 • якщо вам приснився дивний сон, в якому ви перебуваєте на поминках свого домашнього вихованця (кішки, собаки, хом’яки і так далі) – це означає, що варто очікувати якогось розіграшу від своїх друзів або дітей.