До чого сняться сиве волосся: тлумачення сну про сивину, сиве волосся

До чого сняться сиве волосся? Основні тлумачення: до чого сняться сиве волосся, чого чекати, якщо сама собі снишся сивий

Люди прагнуть довго залишатися молодими і життєрадісними, і це нормально.

Багатьох бентежить поява першої сивини.

Навіть сон, в якому у людини сивіє волосся, може зіпсувати настрій на цілий день.

Але що він означає? До чого сняться сиве волосся?

До чого сняться сиве волосся – основне тлумачення

Наші предки вважали появу у людини сивого волосся – першою ознакою його мудрості, придбання їм певного статусу. Якщо ж наснилися сиве волосся – варто очікувати:

• Ускладнення ситуації;

• Випробування долі;

• Розставання з коханою людиною.

Але, на відміну від інших негативних символів у сновидіннях сиве волосся також обіцяють тимчасові труднощі. Такі сни говорять про те, що людина, яка переживає горе – невдовзі з ним расквитается.

Якщо ж у вас у сні побіліла вся голова від сивого волосся – ви будете жити в достатку і користуватися авторитетом серед колег. Також такий сон може вказувати на те, що ви придбаєте щось дороге, але сонники застерігають від таких покупок – вони абсолютно безглузді.

Якщо вам приснилося, що посивів хтось з ваших знайомих – значить, людина дуже сильно змінився сам, він став мудрішим. Якщо ви побачили, як незнайомий вам чоловік посивів у сні – вас чекає вдала угода, кар’єра різко піде вгору, але не ваша, а того, кого побачили уві сні, або ж у вашого конкурента.

Такий сон також може говорити вам, що ви можете розраховувати на допомогу досвідченого і мудрого чоловіка. Якщо ви перебуваєте під керівництвом деспотичної особистості – вам варто побоюватися конфліктів, вони закінчаться не на вашу користь.