До чого сняться сиве волосся: тлумачення сну про сивину, сиве волосся

До чого сняться сиве волосся? Основні тлумачення: до чого сняться сиве волосся, чого чекати, якщо сама собі снишся сивий

Люди прагнуть довго залишатися молодими і життєрадісними, і це нормально.

Багатьох бентежить поява першої сивини.

Навіть сон, в якому у людини сивіє волосся, може зіпсувати настрій на цілий день.

Але що він означає? До чого сняться сиве волосся?

До чого сняться сиве волосся – основне тлумачення

Наші предки вважали появу у людини сивого волосся – першою ознакою його мудрості, придбання їм певного статусу. Якщо ж наснилися сиве волосся – варто очікувати:

• Ускладнення ситуації;

• Випробування долі;

• Розставання з коханою людиною.

Але, на відміну від інших негативних символів у сновидіннях сиве волосся також обіцяють тимчасові труднощі. Такі сни говорять про те, що людина, яка переживає горе – невдовзі з ним расквитается.

Якщо ж у вас у сні побіліла вся голова від сивого волосся – ви будете жити в достатку і користуватися авторитетом серед колег. Також такий сон може вказувати на те, що ви придбаєте щось дороге, але сонники застерігають від таких покупок – вони абсолютно безглузді.

Якщо вам приснилося, що посивів хтось з ваших знайомих – значить, людина дуже сильно змінився сам, він став мудрішим. Якщо ви побачили, як незнайомий вам чоловік посивів у сні – вас чекає вдала угода, кар’єра різко піде вгору, але не ваша, а того, кого побачили уві сні, або ж у вашого конкурента.

Такий сон також може говорити вам, що ви можете розраховувати на допомогу досвідченого і мудрого чоловіка. Якщо ви перебуваєте під керівництвом деспотичної особистості – вам варто побоюватися конфліктів, вони закінчаться не на вашу користь.

До чого сняться сиве волосся по соннику Міллера

У соннику Міллера сказано:

• Дивитися в сні на сивочолих людей – наяву ви вибрали неправильний напрямок руху;

• Якщо у вас сивіє волосся пасмами – ви станете перед вибором, і він буде дуже складним;

• Якщо ви бачите себе в сні молодим, але з сивим волоссям – слідкуйте за своїми вчинками та словами, щоб не накликати біду;

• Якщо у вас уві сні посивіли тільки коріння – ви особистість з подвійною натурою, ви нерішуча людина;

Також цікаве:  До чого сняться поминки: тлумачення снів про поминки

• Якщо жінка побачила у себе в сні сиве волосся – вона дуже недовірлива і шукає в усьому недоліки.

Також в соннику Міллера сказано, що сиве волосся можуть снитися до проблем зі здоров’ям, особливо це стосується молодих дівчат, яким приснився такий сон. Якщо волосся не просто сиві, але і рідкі й ламкі – можливо затяжний захворювання. Варто задуматися, чи давно ви були у відпустці, може вам варто взяти вихідний.

Якщо вам присниться, як сивого волосся стає все більше – ви погрузнете в роботі і турботах, варто раціонально планувати свій відпочинок і свій робочий час. Якщо ви закохані і вам у сні зустрівся із сивим волоссям людина – варто очікувати появи суперника, суперниці.

Якщо ж волосся сиве, але при цьому виглядають дуже здоровими і міцними – такий сон може говорити про те, що вас очікують позитивні зміни у фінансовому плані. Це може бути як додатковий дохід, так і чиясь фінансова захист. Якщо вам насняться ваші білосніжні і довге волосся – вас чекає поїздка за кордон. Якщо жінка уві сні намагається зафарбувати свою сивину, значить, наяву вона намагається приховати свої недоліки від другої половинки.

До чого сняться сиве волосся по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, що сиве волосся, побачені в сні, символізують не старість і немічність партнера, а його досвід сексуальних пестощах. Цей досвід дає йому можливість завоювати будь-яку вподобану жінку. Якщо партнерка повністю влаштовує чоловіка – йому варто урізноманітнити сексуальне життя з нею, так як вона звикла отримувати однакову насолоду і їй стає нудно.

Якщо жінці приснився сон, в якому у неї довге сиве волосся, хоча вона сама молода – значить, у відносинах буде спостерігатися період стабільних утіх і ласк, але обом партнерам буде нудно і не цікаво. Такий сон застерігає жінку від одноманітності, так як її коханий може легко закрутити роман на стороні.

Якщо чоловік побачить у сні, як його кохана поступово сивіє – йому варто звернути увагу на її здоров’я. Вона сама е зраджує значення легкого нездужання і не вважає за потрібне турбувати його з цього приводу. Але це зовсім не означає, що нічого поганого не відбувається.

Також цікаве:  До чого сниться кобра: тлумачення снів про кобру

Якщо чоловікові присниться, як його кохана народжує йому первістка і після цього її волосся стає сивим – вагітність буде складною, як і пологи. Причиною тому стане недбале ставлення партнерки до свого здоров’я вже зараз.

До чого сняться сиве волосся по іншим сонникам

У сучасному соннику сказано, до чого сняться сиве волосся – такий сон говорить про те, що людина щиро жалкує про те, що втратив деякі можливості у своєму житті. Також такий сон може вказувати на людину, яка щиро сумує за своїм дитинством, в якому не було клопоту і проблем.

Якщо уві сні сивина з’явилася у вас на бровах – чекайте клопоти і тривоги, які, в іншому – будуть порожніми. Якщо чоловікові присниться, як сивина з’являється у нього в бороді – він буде купатися в пошані, навколишні буду його поважати. Всі старання будуть оцінені по достоїнству.

У домашньому соннику ж сказано що сивина з’являється в сновидіннях як ознака мудрості та обдуманості дій. В магічному соннику ж сказано що сиве волосся сняться людині до швидкого багатства. Благополуччя буде супроводжувати всіх його справах. Якщо ви побачили уві сні свою дитину з сивим волоссям – такий сон говорить про те, що він рано стане дорослим і вже зараз проявляє інтерес до тих речей, якими його однолітки не цікавляться.

В сонник Ванги сказано, що мати сивим волоссям у сні – мати гострий розум і кмітливість. Якщо молодий чоловік побачив себе сивочолим уві сні – такий сон указує на те, що у нього достатньо досвіду і знань для того, щоб сміливо і радісно рухатися далі по життю. Але не варто розслаблятися і вважати, що основна справу ви вже зробили. Ви повинні використовувати повністю ресурси свого розуму в благих цілях. Варто по-новому подивитися на проблему, яку ви давно хотіли вирішити, нові ідеї зможуть значно покращити ваше життя.

В сонник Лоффа сказано, що сиве волосся сняться, як прообраз мудрості, але варто уважно придивитися до всього сновидіння, до настрою, яке воно викликає. Можливо, ви побачили себе засмученим і сивочолим – такий сон указує на те, що ви перестали справлятися самостійно з тим вантажем проблем, який на вас навалився. Вам потрібна допомога, але ви відштовхуєте близьких вам людей, які щиро хочуть вам допомогти. Якщо ви бачите уві сні седоволосого старця – вам варто шукати підтримки і поради у рідних і близьких людей, у людини, набагато старше вас. Можливо, у сні старець дав вам слушну пораду – прислухайтеся до нього.

Також цікаве:  До чого сниться померла дитина: тлумачення сну про смерть чи вбивство

У стародавньому китайському соннику сказано, що будь-які зміни з організмом людини у сні говорять про те, що наяву також здоров’я буде піддане змінам. Варто уважно поставитися до підказок сонників, так як сиве волосся в сновидінні говорять про прийдешній захворюванні нирок. Якщо ви вже страждаєте цією недугою – варто побоюватися загострення. Також варто особливу увагу приділити здоров’ю легких, так як в них може накопичуватися рідина, яка у результаті приведе до задишка і набряків.

В сонник Хассе сказано, що фарбувати сиве волосся у сні – ви вводите себе в оману, самі плутаєте себе, заважаєте собі рухатися вперед по життю. Якщо ви побачили, як ваші сиве волосся випадає – незабаром ви вирішите свої життєві проблеми, і вони більше вас не потурбують. Якщо молодий хлопець побачив, як він різко посивів у сні, але такий сон не завдав йому клопоту – значить, його чекають фінансові перемоги і великі вдалі покупки.

Ніхто не хоче старіти і втрачати сили. Всі хочуть залишатися сильними духом і молодими тілом, але час бере своє і страх старості і безпорадності часто дає про себе знати в сновидіннях. Якщо ви дійсно боїтеся старості, і не хочете приймати її неминучість, то сон про сивому волоссі може просто вказувати на ваш прихований комплекс в цьому питанні.

Якщо ж страху як такого немає, але вас турбують інші нагальні проблеми – всі рішення приймайте довго обмірковуючи їх, та зважуючи всі варіанти. Поспішати не варто, життя відкриє перед вами ті можливості, якими варто скористатися. Життя завжди підносить потрібні для майбутнього розвитку уроки.