До чого сняться босоніжки: тлумачення сну про примірку, купівлю

До чого сняться босоніжки – до успіху в особистому житті! Трактування сну про босоніжки за різними сонникам

Наснилися у сні босоніжки? Варто очікувати приємних сюрпризів і обновок. Сон гарантує успіх у протилежної статі, але варто враховувати його нюанси. Які? Дізнаєтеся з цієї статті.

До чого сняться босоніжки – основні трактування

Світ сновидінь багатьох лякає. Навіть найпростіші сни можуть викликати паніку і бажання щось терміново міняти. Не завжди варто поспішати у прийнятті рішень, варто вивчити трактування сновидіння. Вже потім потрібно буде розібратися з тими діями, які дійсно потрібно зробити. Іноді варто просто почекати позитивного результату.

До чого сняться босоніжки? Взуття в сні завжди асоціювалася зі змінами, з рухом за життя, з можливостями щось змінити на краще. Дівчині побачити в сні обновку – значить наяву зустріти гідного чоловіка.

Про що говорить колір босоніжок:

• Червоні босоніжки – вас будуть оточувати плітки і заздрість, перегляньте своє ставлення до людей, які вас оточують;

• Білі босоніжки можуть символізувати можливість отримати пропозицію руки і серця;

• Чорні босоніжки – символізують ділову зустріч;

• Зелені – багатого залицяльника;

• Жовті – до розлуки, до сварки;

• Помаранчеві – здійснювати великі покупки;

• Рожеві – взаємна симпатія;

• Сині – охолодження почуттів;

• Золоті – покращення стосунків зі своїм чоловіком.

Якщо молодій дівчині приснилося, як її взуття приміряє інша дівчина – у неї завелася суперниця, досить підступна. Варто бути пильною. Бачити в сні, як ви міряєте блискучі босоніжки – ваші відносини порожні, вони не мають у своїй основі справжніх почуттів.

Варто особливу увагу приділити тим діям, які виконувались у сні з босоніжками. Довго вибирати обновку, але в результаті придбати карколомні босоніжки – ваші зусилля будуть оцінені по заслугах, додатковий прибуток впаде, як сніг на голову. Головне щоб взуття було в пору і про запас.

Якщо взуття вам подарували – такий сон обіцяє реалізацію мрій і планів. Якщо уві сні у вас вкрали обновку – чекайте проблем і перешкод. Вас підставить близька людина. Ваше серце в прямому сенсі слова буде розірвано на шматки.

Також цікаве:  До чого сниться чай: тлумачення сну про заварювання і розпивання чаю

Варто також враховувати модель босоніжок, які вам приснилися:

• Якщо уві сні довелося приміряти маленькі босоніжки – у житті ви часто приміряєте роль дитини, йдучи, таким чином, від відповідальності;

• Якщо ви в сні обуваете звичайну своє взуття – то в житті ви відчуваєте комфорт і впевненість;

• Якщо ви приміряєте, взуття на підборах і вона нестійка і в житті вас долають коливання і сумніви;

• Якщо каблук стійкий – значить, у суспільстві ви займаєте міцну позицію.

Варто також враховувати, що товщина каблука вказує на міцність позицій. Кращим варіантом стане взуття на платформі. Вона стійка і символізує плавне протягом життя.

До чого сняться босоніжки по соннику Міллера

Міллер у своєму соннику надає різноманітну трактування снів про босоніжках. Він вказує, що обновка обіцяє величезні позитивні зміни в житті людини, особливо якщо сон сниться дівчині. Надягати обновку – до змін не в одній сфері життя, а до змін по всіх фронтах.

Міллер також вказує, що взуття на високому каблуці обіцяє вдале заміжжя. Приміряти босоніжки на високому каблуці – доглядати собі нового коханого, нову роботу.

Якщо приснилося, що босоніжки порвалися – виходить, у реальному житті варто очікувати втрат і проблеми у фінансовому плані. Бачити, як ламається каблук на босоніжці – до проблем зі здоров’ям. Вони будуть тимчасовими, але доставлять масу клопоту.

До чого сняться босоніжки по днях тижня

Є сни, які трактуються однаково, незалежно від дня тижня. В основному вони носять негативний характер – наприклад – побачити в сні порвані босоніжки, означає, що наяву людині прибудуть негативні новини. Але в ніч на вівторок побачити, як рветься один босоніжок – таке сновидіння трактується зовсім по-іншому – воно означає розрив обридлої і наболілої зв’язку.

• Якщо в ніч з суботи на неділю вас відвідав сон, у якому ви носите чуже взуття – ваша подруга від вас відвернеться;

• Якщо в ніч з середи на четвер приснився сон, в якому велика кількість людей взуте саме в босоніжки червоного кольору – злі язики не дадуть вам спокою;

Також цікаве:  До чого сниться морква - трактування різних сонників

• Якщо ж такий сон присниться в ніч з п’ятниці на суботу – всі неприємності вами будуть проігноровані;

• Купувати обновку уві сні в ніч з четверга на п’ятницю – ви втратите близької людини, і ніхто вас не підтримає.

До чого сняться босоніжки з іншим сонникам

У соннику Айленси вказується, що босоніжки сняться до тривалої дорозі, подорожі, до нових знайомств, вигідним зв’язків та нових звершень. Можливий швидкий і вдалий від’їзд.

Взувати уві сні брудне взуття – вашу репутацію зачернят ваші ж друзі. Не варто так безоплатно їм допомагати і так покірно довіряти. Молоденькій дівчині купувати білі босоніжки – вибирати нареченого. Побачити в сні вам дарують жовті босоніжки – ваш улюблений вам змінить.

• Якщо приснилося, що ви втрачаєте взуття – ви втратите довіру і любов рідної людини;

• Чорні босоніжки же аж ніяк не обіцяють жалоби і розчарування, навпаки – вони обіцяють перемогу і законне рішення проблем;

• Якщо босоніжки тиснуть, натирають – ваша друга половинка вам заважає розвиватися;

• Якщо босоніжки вузькі і малі – вашого партнера обмовили його ж друзі. Ви повинні в цій ситуації встати на його захист і проявити мудрість;

• Білі босоніжки дарують можливість змінити життя на краще;

• Милування своїми босоніжками – до скандалів на ґрунті завищеної самооцінки;

• Розхвалювати чуже взуття – ви пихаті і себелюбними.

За сонником Хассе босоніжки означають лінощі, небажання рухатися вперед по життю. Чоловік засидівся на одному місці і не бачить перспектив. Це може стосуватися як роботи, так і любові. Гірше всього, якщо це стосується здоров’я. Значить, людина апатичний до своїх проблем.

Якщо уві сні дівчина намагається застебнути босоніжок, але він не піддається – вона занадто багато уваги приділяє чужих слів і чужого життя. Пора пожити для себе. Якщо босоніжки рвуться – незабаром з’являться несподівані гості. Їх приїзд буде гучним, але радісним.

В езотеричному соннику сни про босоніжках трактуються як ймовірність далекої поїздки. Особливо це стосується снів, в яких є придбання обновки зеленого кольору. Поїздка не тільки буде далекою, але і фінансово вигідною. Якщо сняться босоніжки старі – поїздка пройде успішно і здійснена вона буде вже незвідані місця.

Також цікаве:  До чого сниться татуювання: тлумачення сну про татуювання

А ось у книзі снів Азара пояснюється так, до чого сняться босоніжки:

• До тривалої і складної поїздці;

• До нескінченній гонитві за мрією, біганині;

• Червоні босоніжки обіцяють відновлення почуттів, новий роман, також такий сон підказує звернути особливу увагу на особисту репутацію;

• Білі босоніжки – до відкриття шляхів, можливості радіти кожному дню;

• Чорні обіцяють втрати і клопоти, побутові чвари. Головне в них не погрузнуть, інакше нормальний хід подій буде зруйнований надовго;

• Жовті босоніжки – до набуття нового друга.

Босоніжки на високому каблуці, платформі – попереду випробування для вашої волі, можливий складний вибір, який змінить все життя. Якщо присниться, що взуття неабияк тисне – над вами будуть потішатися.

Нова взуття по сімейному соннику обіцяє радість і свято. Значить, життя людини йде по накатаній. Бачити себе взутим в нові босоніжки – перед вами відкриються грандіозні можливості, нові шляхи. Приміряти взуття в сні – придивлятися до нової кандидатури, шукати нову роботу.

Такий сон обіцяє правильно зроблений вибір. Якщо дівчині приснилося що вона одягла тільки один босоніжок – незабаром вона вийде заміж. Бачити уві сні як босоніжки вам дарують – людина налаштований серйозно, він навіть готовий узаконити стосунки. Варто бути вдячними не тільки у сні, а й наяву.

Існує величезна кількість тлумачень про те, до чого сняться босоніжки. Але головне – це відчуття під час сну. Якщо, купуючи обновку дівчину в сні щось шалено турбує – її новий обранець брехун і негідник.

Якщо ж босоніжки були вкрадені, але при цьому емоції під час сновидінь позитивні – тоді виходить що злодій вкрав ваші проблеми. Для тих, у кого проблеми зі здоров’ям – такий сон обіцяє можливість одужання. Важливо пам’ятати, що сни залишаються снами, а наяву людина сама творить свій світ, свою реальність. І нехай у ній завжди буде чудово.